Konu anlatımları

Müşteri Menüsü
Konu anlatımları

v6.2.7

21.03.2016 tarihinde yayınlanan v6.2.7 versiyonunda yapılan geliştirme ve güncellemeleri aşağıda görebilirsiniz.
 

 • Yurtiçi Kargo ile api üzerinden tam entegrasyon sağlanarak müşterilerimizin kargo yönetim süreçlerine daha az zaman harcaması sağlandı. Sitenizin yönetim panelinden tek tuş ile kargo alım bildirimi yapabilir, barkod yazdırabilir ve tüm kargo süreçlerinizi otomatikleştirip kargo bilgisi girme, kargo bilgisi yazma zahmetinden kurtulabilirsiniz.

 • Denizbank sanal pos altyapısının artık BKM Express üzerinden de kullanılabilmesi sağlanarak müşterilerimizin daha fazla ödeme kanalından ödeme alabilmesi sağlandı.
 • Entegrasyon (Excel ve XML yoluyla) ile aktarılan ürünlerde her bir ürün ile birlikte 8 adet resmin siteye aktarılabilmesi için geliştirme yapıldı. Aynı şekilde sitedeki ürünlerin resim yollarının tamamının excel ya da xml olarak dışarı aktarılabilmesi sağlandı. Bu özellik ile müşterilerimizin ürünlerine daha hızlı ve kolay resim ekleyebilmesi amaçlandı. (Standart tema kullanan müşterilerimizde bir üründe 8 resim gösterimi yapılmamaktadır, bu özellik konsept ve kişisel temalarda kullanılabilecektir.)

 • Fatura modülü kullanan müşterilerimiz tarafından özellikle talep edilen bir düzenleme olan; fiyat alanında yer alan değerlerin sağa dayalı kullanılabilmesi özelliği için düzenleme yapılmıştır. Bu düzenleme kapsamında modülümüzdeki yazıcı ve sayfa uyumluluğu genişletilerek daha düzenli çıktılar alınabilmesi sağlandı.

 • Yönetim panelinde siparişler bölümünde teslimat bilgisi çıktısı alanına üyenin e-posta adresi bilgisi eklendi. Böylece üyelerinize ait bir iletişim bilgisini daha teslimat adresi çıktılarınızda görüntüleyebilirsiniz.

 • Bir önceki versiyonda mobil siteler için geliştirerek daha ileri seviyeye taşıdığımız detaylı site içi arama özelliğinin yeni özellikleri bu versiyonda desktop sitelere uygulanarak ürün araması yapan kullanıcılara yaptıkları aramalar için daha alakalı sonuçlar gösterilmesi sağlandı.
 • Ürün detay, anasayfa üst içerik, sayfa altı gibi içerik alanlarında kullanılan editörden resim eklenirken resim isimlerinde kullanılan Türkçe karakterin kaldırılması için geliştirme yapıldı. Bu sayede görsellerin tüm tarayıcılarda stabil olarak görüntülenmesi sağlandı.
 • Şu anda okuduğunuz makale

  • v6.2.7

  Destek talebi oluştur

  Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

  Müşteri Merkezi

  IdeaAkademi eğitimleri

  Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

  Eğitim Programı

  Sık sorulan sorular

  E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

  Sık Sorulan Sorular
  E-ticareti Ücretsiz Deneyin