Konu anlatımları

Müşteri Menüsü
Konu anlatımları

v6.2.6

24.02.2016 tarihinde yayınlanan v6.2.6 versiyonunda yapılan geliştirme ve güncellemeleri aşağıda görebilirsiniz.

  • Müşteriler sipariş verirken adres bilgilerinin yazıldığı sayfada teslimat saati seçilmesi zorunlu kılındı. Böylelikle gün içinde saat dilimine göre sipariş alan sitelerin teslimat işlemlerinde kolaylık sağlandı.
  • Siz değerli kullanıcılarımızın, gelen siparişleriniz için eklediğiniz sipariş notlarının, excel çıktısı alındığında ilgili alanında görülebilmesi sağlandı. Bu özellikle siparişlerinize girdğiniz notlara zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.
  • Filtre yönetimi alanında ürünler için eklenen özel etiketlerin, Google Sitemap oluşturulduğunda da görüntülenmesi için geliştirme yapıldı. Bu sayede Google arama sonuçlarında avantaj sağlandı.
  • Yönetim panelinde, ürünler sayfasındaki arama bölümünden, ürün özelliği eklenmemiş ve bir kategoriye atanmamış ürünlerin de aranabilmesi için geliştirme yapıldı. Bu geliştirme sayesinde ürün özelliği ile ilgili çalışma yapmadığınız ürünlerin ve kategorisiz ürünlerin kolaylıkla bulunması sağlandı.
  • Müşterilerimizin mobil e-ticaret sitelerinde üye giriş, üyelik işlemleri kolaylaştırmak ve satış başarısını yükseltmek için mobil e-ticaret sitesi altyapımıza Facebook ile giriş yapabilme özelliği eklendi.
  • Mobil e-ticaret sitesi altyapımızda kullanılan arama motoru özellikleri geliştirilerek ürün araması yapan kullanıcılara yaptıkları aramalar için daha alakalı sonuçlar gösterilmesi sağlandı.

Şu anda okuduğunuz makale

  • v6.2.6

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
E-ticareti Ücretsiz Deneyin