Konu anlatımları

Müşteri Menüsü
Konu anlatımları

v6.2.5

18.02.2016 tarihinde yayınlanan v6.2.5 versiyonunda yapılan geliştirme ve güncellemeleri aşağıda görebilirsiniz.

  • Vitrin ürün sıralamalarında stokta olmayan ürünlerin varsayılan olarak en sonda gösterilmesi için geliştirme yapıldı.
  • Aras Kargo ile api üzerinden tam entegrasyon sağlanarak müşterilerimizin kargo yönetim süreçlerine daha az zaman harcaması sağlandı. Sitenizin yönetim panelinden tek tuş ile birden fazla şubeye kargo alım bildirimi yapabilir, barkod yazdırabilir ve tüm kargo süreçlerinizi otomatikleştirip kargo bilgisi girme, kargo bilgisi yazma zahmetinden kurtulabilirsiniz.

  • Konsept tasarım hizmetinden yararlanan müşterilerimizin mobil e-ticaret sitesinde ürünlere yapılan yorumların da gösterilerek satış başarısının artırılması sağlandı.
  • Yönetim panelinde, ürünler sayfasındaki arama bölümüne aktif / pasif filtresi eklenerek aktif ya da pasif ürünlerin listelenebilmesi sağlandı.
  • Müşterilerimizin Google Merchant Center için kullandıkları xml çıktısında Google tarafından belirtilen kategori bilgisine göre eşleştirme yaparak daha verimli entegrasyon yapılması sağlandı.
  • Alışverişsiz ödeme sisteminden, ödeme yapılırken ödemenin ne için yapıldığına dair not eklenebilmesi sağlandı. Bu geliştirme FİKTİF işlem yasasına uygun olarak ödeme alınabilmesi sağlandı.
  • Ürünler, kategoriler, markalar, sayfalar ve haberler için otomatik canonical url yapısı sisteme dahil edilerek müşterilerimizin ek bir ayar yapmadan SEO performansının yükseltilmesi sağlandı. Tüm mevcut müşterilerimiz için canonical URL adresleri sisteme uygulandı.
  • Mobil site URL adresleri desktop site adresleri ile otomatik olarak eşlenerek, Google Analytics üzerinden ölçümlenebilir hale geldi. Eşleştirilen verinin Google Analytics'e otomatik olarak aktarılması sağlandı.
  • Mobil E-ticaret sitesinde Analytics, Facebook vb. 3. parti yazılımların dönüşüm ve ölçüm kodlarının çalışması sağlanarak Mobil performansının daha verimli bir şekilde takip edilebilmesi ve ölçülebilmesi sağlandı.

Şu anda okuduğunuz makale

  • v6.2.5

Destek talebi oluştur

Kullanıcı girişi yaparak destek talebi oluşturabilir, sorularınızı e-ticaret uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

Müşteri Merkezi

IdeaAkademi eğitimleri

Her hafta ücretsiz olarak gerçekleşen eğitimlerimiz ile e-ticaret hakkında cevaplanmayan soru bırakmıyoruz.

Eğitim Programı

Sık sorulan sorular

E-ticaret panelinin kullanımı ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Detaylı Bilgi İçin Arayın