HepsiPay Entegrasyonu

HepsiPay üzerinden aynı anda 5 bankadan sanal pos hizmeti alabilirsiniz. HepsiPay hakkında detaylı bilgi için Eticaret Çözüm Merkezimizi ziyaret edebilir ve başvuru talebinizi iletebilirsiniz.
 
Başvurunuz onaylandıktan sonra HepsiPay tarafından API Key ve Secret Key bilgileri iletlecektir.
Yönetim panelinizde Ayarlar >> Ödeme Ayarları >> HepsiPay Ayarları bölümünden bu bilgileri ekleyip çalışma modunu canlı olarak seçmelisiniz.
 
HepsiPay ayarları yönetim panelinizde görünmüyorsa Teknik Dstek ekibimizle iletişime geçerek aktif ettirebilirsiniz.


hepsipay1

Pos Hesapları başlığı altında yer alan her bankanın düzenleme ikonuna tıklayarak pos oranlarını sekronize et butonuna tıkladığınızda HepsiPay tarafından tanımlanan komisyon oranları otomatik olarak gelecektir ardından kaydet butonuna tıklamalısınız. Örnekte oranlar temsili olarak yazılmıştır değişiklik gösterebilmektedir.

hepsipay2

Minimum taksit tutarı, belirli bir sepet toplamı üzerine taksit yapılmasını istiyorsanız belirleyebilrisiniz. Örneğin 100 TL üzerinde taksitli alışveriş, altında ise tek çekim yapılsın istiyorsanız bu bölüme 100 yazmalısınız.
 
Son adımda Ödeme Ayarları >> Pos Yönetimi bölümünde Hepsipay tarafında kullanılan bankaların durumlarını(mavi buton) ve HepsiPay butonlarını(pembe buton) işaretlemelisiniz.
hepsipay3

Kullanıcı MenüsüKonu Anlatımları