Yeni Marka Eklemek

Sisteme bir marka eklemek için ilk önce Ürünler >> Markalar sayfasına geliniz, ardından Ekle butonuna tıklayarak açılan ekrandan markanızı sisteme tanımlayabilirsiniz.
 
 
Adı alanına Markanızın adını giriniz. Sıra No alanından listeleyeceğiniz Markaların sırasını belirleyebilirsiniz. Verdiğiniz Sıra numaralı sisteminizdeki tüm markaların sıralandığı sayfada, hangi sıra ile ekrana gelmesini istediğinizi ifade eder. 
 
Tüm markaların listelendiği sayfa http://www.site.com/markalar.html adresidir. Bağlantı adresindeki site.com yazan alana kendi websitenizin adresini yazmalısınız.
 
Marka Logosu alanına isterseniz bilgisayarınızdan ilgili markanın bir logosunu ekleyebilirsiniz. Bu alandan eklediğiniz logonun sitenizde gözükebilmesi için Ayarlar >> Ek Ayarlar >> Marka Gösterim Tipi ayarınızı Marka Logosu olarak seçili olmalı. Aynı şekilde Kategorideki Markaların Gösterimi ayarınız açık olmalıdır. Bu ayarlarınız açık ise sitenizde bir kategoriye girdiğinizde o kategoride bulunan ürünlerin markaları vitrinde eğer yüklemişseniz resimleri ile birlikte gözükecektir.
 

 

Markaları Ürüne Tanımlamak

 Eklemiş olduğunu tüm markaları ürün ekleme sayfasında görebilir ve ürün hangi markalı ise o markayı seçerek ürün eklemeye devam edebilirsiniz.

 
Bir ürün eklenirken dikkat etmeniz gereken alanlar ile ilgili ayrıntılı yardım sayfamız için buraya tıklayınız.
 

Kullanıcı MenüsüKonu Anlatımları