Markaya Üst İçerik Eklemek

Sitenizde Marka Arama bloğu içerisinden veya http://www.site.com/markalar.html (site.com yerine kendi site adresinizi yazınız.) sayfasından sadece belirli bir markanın ürünleri listelenebilir. Bu esnada o markanın sayfasında özel bir resim, metin veya video gibi içerikleri gösterebilirsiniz. Bunun için hangi markanın üst içeriğinde düzenleme yapmak isterseniz o markanın sağ tarafında bulunan simgeli Üst İçerik Düzenleme butonuna basınız.
 
markausticerik

Ardından bu markanın vitrininde gözükmesini istediğiniz metni yazın veya görseli ekleyin, Üst İçeriği Göster seçeneğini Göster seçin kaydedin.

Eklediğim marka üst içerik nerede görüntülecek?

Eklediğiniz markanın yer aldığı sayfaya tıklandığında bu markaya ait ürünlerin hemen üst bölümünde yazdığınız içerik görüntülenecektir.
markausticeri2k
 
İlgili marka sayfasına ulaşmak için bir kaç yöntem kullanabilir;
  • https://www.siteadresi.com/markalar.html sayfasında tüm markalar görüntülenir burada ilgili markaya tıklayarak bu markaya ait ürünler görüntülenir.
  • Bloklar bölümünde marka arama bloğunuz aktifse marka seçimi yapılarak marka sayfasına ulaşılabilir.
  • Ürünlerin detayında yer alan marka ismine tıklanarak ulaşabilir.
  • Bir kategoriye girildiğinde bu kategori içinde yer alan markalarda görüntülenir buradan da marka seçimi yapılabilir. Bu yöntemle içinde bulundupunuz katagori içinde yer alan ürünlerde seçtiğiniz markaya ait ürünler listelenir.
  • Kullanıcı Menüsü    Konu Anlatımları