Mail Listesini İçeri / Dışarı Aktarma

Daha önce kullandığınız  bir sistem üzerinde kullanıcılarınızın mail listeleri var ise, bu listeleri sisteme toplu olarak aktarabileceğiniz veya sistemdeki mail listesinizi farklı mailing firmalarında kullanmak üzere dışarıya excel formatında çıktı alabildiğiniz alandır.

Mail Listesini Dışarı Aktarmak

Sisteminizde mail listenize kayıt olmuş kişiler ile üyeliksiz alışveriş yapan müşterilerinizin mail adresleri kayıt edilmektedir ve bu çıktıyı dışarı aktarmak için Mail Listesini Dışarı Aktar butonuna basabilirsiniz. Daha önce mail listenizdeki mail adresleri gruplandırma yaptıysanız seçtiğiniz grup  içindeki mailleri Excel formatında alabilirsiniz. Mail listesi grupları olulturmak için ilgili yardım sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Mail Listesini İçeri Aktarmak

Eğer elinizde not defteri üzerinde hazırlanmış .txt uzantılı mail listeniz var ise, sisteme yükleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken mail listeniz not defteri içerisinde alt alta yazmalıdır.
 
test0@mail.com
test1@mail.com
test2@mail.com
test3@mail.com

Şeklinde bir listeyi not defteri içerisinde hazırladıktan sonra Seçiniz butonuna basarak bu hazırladığınız dosyayı seçin ve hangi mail grubu içine eklemek istiyorsanız grubu da seçtikten sonra Mail Listesini İçeri Aktar butonuna basın. Tek seferde maksimum 10.000 adet maili sisteme kaydedebilirsiniz. Kaydetme işleminden sonra Mail Listesi yönetimi menüsü içerisinde ilgili mailleri görebilirsiniz.
 
 
Mail Listesi Yönetimi için hazırladığımız yardım sayfası için buraya tıklayınız.

Kullanıcı MenüsüKonu Anlatımları