Mail Listesi Grupları

Mail Listesi Grupları menüsü ile, sisteminizde toplanan kişilerin mail adreslerini gruplayabilirsiniz. Bu size toplu mail atarken daha iyi bir filtre yapma imkanı sağlayacak ve ilgili kişilere mail atmanıza yardımcı olacaktır.

 
Yeni bir mail listesi grubu eklemek için Ekle butonuna basarak eklemek istediğiniz mail grup ismini girin. Örnek olarak Erkek ve Bayan şeklinde 2 adet mail listesi grubu eklenmiştir. Artık elimizdeki mailleri erkek veya bayan mail gruplarına taşıyabilirsiniz.
 
Bu işlem sizlere, toplu mail atarken Bayan mail grubundaki kişilere kozmetik ve benzeri ürünlerin kampanyalarını, Erkek grubundaki kişilere ise saat, spor malzemeleri gibi ürünlerinizin kampanyalarını göndermenize yardımcı olur.
 
Herhangi bir mail listesi grubunun adını değiştirmek için  simgeli düzenleme butonuna, o mail listesi grubunu silmek için  simgeli sil butonuna basabilirsiniz. Silinen bir mail listesi grubundaki tüm mail adresleri Varsayılan Mail Listesi grubu içerisine taşınacaktır.
 
Eğer yeni gruplar oluşturmuşsanız, mail listenizde kayıtlı kişileri, oluşturduğunuz yeni gruplara taşımak isteyebilirsiniz, bu işlem ile ilgili hazırladığımız yardım sayfası için buraya tıklayınız.

Kullanıcı MenüsüKonu Anlatımları