IdeaSoft AppStore ile E-ticarette Entegrasyon Derdi Sona Erdi

Yazar: Ferad Osman Sali
Güncellenme Tarihi: 15.12.2023
IdeaSoft AppStore ile E-ticarette Entegrasyon Derdi Sona Erdi

İster çok büyük bir marka olsun ister online ticarete yeni başlamış bir işletme olsun, E-ticaret firmalarının zorlandığı en önemli konulardan biri, diğer sistemlerle yapılan entegrasyonlar ve bunun yarattığı hem maliyet hem de riskler oluyor. Kullandığınız e-ticaret altyapısının bir API yapısı olacak, entegre olmak istediğiniz firmanın (örneğin muhasebe programı) bir API yapısı olacak, bunları anlayan ve bilen bir yazılımcı bulacaksınız, bu ikisini sizin istediğiniz şekilde entegre edecek ve bu yorucu bir süreç .

IdeaSoft’un müşterileri için 2020 yılında kullanıma sunduğu AppStore sayesinde IdeaSoft kullanan markalar, e-ticaret sektöründe en çok ihtiyaç duydukları servislerle 1 dk içerisinde entegre olarak tüm bu yükten ücretsiz bir şekilde kurtuluyorlar. AppStore’da sadece  IdeaSoft’un iş ortaklarının App’lerinin  dışında, IdeaSoft Ar-Ge ekibi de kendi geliştirdikleri App’leri AppStore’a ekleyerek müşterilere sunuyor. 

Birkaç Tıkla E-Ticaret Sitenize Yeni Özellikler Ekleyin

IdeaSoft AppStore’da Muhasebe Programları, CRM, Müşteri Hizmetleri, SEO, Pazarlama, Lojistik, E-fatura gibi kategorilerde onlarca ücretsiz ve ücretli web App, IdeaSoft müşterilerine sunuluyor ve her biri halihazırda IdeaSoft’a %100 entegre olarak çalışıyor. 

Bugüne kadar IdeaSoft AppStore üzerinden IdeaSoft müşterileri 55.000’den fazla App indirmiş ve kullanmış. Bu da aslında entegrasyon problemini çözmenin e-ticaret yapan müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunun kanıtı diyebiliriz.

IdeaSoft Yeni Uygulamalarına Göz Atın

AppStore’da yeni gelen App’lere bir göz atacak olursak; Sürat Kargo, Aras Kargo, Sendeo gibi lojistik App’ler 2023 Ocak-Mart ayında tamamlanmış ve e-ticaret firmalarının kullanımına ücretsiz bir şekilde sunulmuş. 

Bunun dışında E-garanti App’i diğerlerinden spesifik olarak ayrılıyor ve  satılan ürünlerin otomatik olarak garanti süreçleri için gerekli olan sigorta sistemini kapsıyor. Bağış App’i ve QR App’de yine e-ticaret sitelerinin ücretsiz kullanabileceği ve site ziyaretçilerinin beğenisini kazanacak özellikler taşıyor. 
E-ticaret sitenize uygun App’leri görüntülemek ve özelliklerini incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

ideasoft monogram
IdeaSoft akıllı e-ticaret paketleri ile kendi e-ticaret sitenizi kurabilir, internetten satış yapabileceğiniz online mağazanızı açabilirsiniz. Hemen başvurarak 15 gün boyunca altyapımızı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
Ferad Osman Sali
Ferad Osman Sali

E-ticaret Danışmanı

Ferad Osman Sali, E-ticaret, SEO stratejileri ve dijital pazarlama konularında uzmanlaşmış deneyimli bir profesyoneldir. İstanbul Üniversitesi mezunu olan Sali, 12 yıldır SEO ve dijital pazarlama, 8 yıldır da e-ticaret alanlarında çalışmakta... Yazar hakkında detaylı bilgi
E-ticarete başlayın

Popüler Videolar

video1 Cevapsız Sorular
video2 E-ticaretle Büyüyenler - Nilmum.com.tr
video5 Etkileyici Marka İsmi Bulmak
video4 İnternet'te Ne Satılır?
video3 Instagram'da Satış
video3 E-ticaretle Büyüyenler