Google'da Reklam Vermenin En Hızlı Yolu: OtoPilot - 26 Ekim

: 26 Ekim 2021 Salı
: 11:00 - 13:00
: Tarkan Bulut - Dijital Performans Yöneticisi
: Ücretsiz

Merhabalar,

Kış mevsiminin kendini hissettirdiği, e-ticaretin en yoğun aylarının başladığı ve rekabetin pek çok kategoride hız kazandığı bugünlerde müşterilerinize görünür olmak, ürünlerinizi tanıtmak için neler yapıyorsunuz?

E-ticaret firmaları her zaman en hızlı ve doğru şekilde reklam verebilmenin yollarını arıyor. Bu eğitimimizde de sizlerle, IdeaSoft müşterilerini rakiplerinden birkaç adım öne geçiren OtoPilot ürününü konuşacağız. Ayrıca IdeaSoft müşterileri, "Neden reklam vermeliyim?, Google'ın ücretlendirme modeli nedir?, Alışveriş reklamları nasıl çalışır?, Neden OtoPilot?" gibi daha bir çok önemli sorunun cevabını da uygulamalı olarak bu eğitimde bulabilecekler.

Alışveriş reklamlarını en etkili kullanmanın yollarını paylaşmak için sizleri 26 Ekim Salı günü saat 11:00'de gerçekleştireceğimiz Google'da Reklam Vermenin En Hızlı Yolu: OtoPilot başlıklı online eğitimimize davet ediyoruz!

Eğitimimizde Dijital Reklam Uzmanlarımız tarafından; katılan ve sitesini geliştirmek, satış dönüşümünü artırmak için neler yapılabileceğini görmek isteyen müşterilerimizden seçilen 5 siteye Ücretsiz Site Analizi yapılacaktır.

Ana Başlıklar

  • Siteyi Reklama Hazırlamak ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
  • E-ticaret Firmaları için Alışveriş Reklamlarının Önemi
  • OtoPilot ile Hızlı Reklam Kurulumu ve Optimizasyon
  • OtoPilot'un Satışlarınızı Arttırmadaki Yetenekleri
  • Soru & Cevap

Siz de online olarak gerçekleştireceğimiz eğitimimize katılmak isterseniz aşağıdaki butona tıklayarak hızlıca kayıt yaptırabilirsiniz.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin