Yıldırımlı Kadın Girişimcilerden E-ticarete Büyük İlgi

18 Nisan 2018
IdeaSoft
Yıldırımlı Kadın Girişimcilerden E-ticarete Büyük İlgi

IdeaSoft Yazılım, bu sene başında hayata geçirdiği kadın girişimcileri destekleme konferanslarına devam ediyor. Proje kapsamında, 5 Nisan 2018 tarihinde, Bursa Yıldırım Belediyesi ile beraber düzenlenen organizasyonda belediyenin kursiyerleri ve üyeleri ağırlandı. 250 kişilik katılımın olduğu seminerde e-ticaret tüm detaylarıyla ele alındı.

Programın açılışını yapan Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Özmen, davetlilere e-ticaretin günümüzdeki önemini ve geldiği noktaları aktardı. Ardından IdeaSoft İş Ortaklıkları Müdürü Eray Şentürk ise Türkiye ve dünyada e-ticaretin durumunu rakamlarla anlatan sunumunu gerçekleştirdi.

IdeaSoft’un iş ortağı şirketlerden de seminere destek verildi. Dijital pazarlama ve internet reklamcılığı başlığında EG Bilişim CEO’su Gökhan Bülbül davetlilerle deneyimleri paylaştı. Ödeme sistemleri konusunda ise Ipara Satış Uzmanı Emrah Coşkun sunumunu gerçekleştirdi. Konferans, davetlilerin de interaktif katılımıyla pek çok sorunun cevap bulmasını sağladı.

Programda e-ticarete girmek isteyen ve hali hazırda e-ticaret ile ilgilenen misafirler kendi tecrübelerini paylaştı. Kursiyerlerin el emekleri olan ürünlere de program içerisinde yer verildi. Program devamında kadın girişimcilere katılım belgesi takdim edildi.

IdeaSoft, programın devam niteliğinde gerçekleştirilecek olan ve e-ticaretin teknik detaylarının ele alınacağı 2. bir devam programı ile Yıldırımlı misafirlerini genel merkez konferans salonunda ağırlayacak.

Detaylı Bilgi İçin Arayın