Üniversite Öğrencileri Geleceği E-ticarette Görüyor

4 Ocak 2019
IdeaSoft
Üniversite Öğrencileri Geleceği E-ticarette Görüyor

IdeaSoft yıl boyunca düzenlediği üniversite e-ticaret seminerlerine devam ederek 2018 Aralık ayında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Ideasoft’un 2017 yılından beri düzenli olarak yaptığı üniversite etkinlikleri geçtiğimiz yılda da devam etti. Üniversitelerde e-ticaret bölümünün bulunmaması ve sektördeki nitelikli personel arayışına çözüm olarak sunulan ücretsiz üniversite seminerleri ile öğrencilere gelecekte çalışabilecekleri, e-ticaretteki alternatif iş olanakları tanıtılıyor.

Sektörün lideri olarak eğitim konusunun da öncülüğünü üstlenen IdeaSoft, bu eğitimler sonunda girişimcilik düşünen gençlere ışık tutarken, hem sektörün nitelikli personel arayışını karşılıyor hem de üniversite mezunlarına iş olanağı sunmuş oluyor.

Son olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisleri Topluluğu’nun yapmış olduğu davette IdeaSoft Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem AKSOY, e-ticareti bütünleşik olarak anlatırken, programın devamında IdeaSoft İnsan Kaynakları Koordinatörü Gökhan GÜNAY ise kariyer ve gelecek planlaması üzerine uygulamalı bir söyleşi gerçekleştirdi.

Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılanan etkinlikte;kariyere ve e-ticaret yönelik olan pek çok soru cevap bulurken, programın sonunda 120 öğrenciye katılım belgeleri takdim edildi.

Detaylı Bilgi İçin Arayın