Trakya'dan E-ticarete Yoğun İlgi

14 Ekim 2018
IdeaSoft
Trakya'dan E-ticarete Yoğun İlgi

Türkiye'nin lider altyapı sağlayıcısı IdeaSoft tarafından Türkiye genelinde düzenlenen ''E-ticaret Farkındalık Zirvesi'' etkinlikleri devam ediyor. Türkiye'nin hemen hemen her bölgesinde düzenlenen zirveler; ticaret odaları, girişimci dernekleri ve belediyelerin ev sahipliğinde gerçekleşiyor. Şuana kadar 3000+ kişiye erişilen zirvelerin en sonuncusu Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi.

13 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşen etkinlik 180 kişiye ev sahipliği yaptı.İdeaSoft Stratejik Pazarlama Yöneticisi Gizem Aksoy, Tek Kılavuz Dijital Performans Ajans İş Geliştirme Müdürü Kerem Aktaş ile Ipara firması yöneticileri Kaan Güzel ve Derya Savaşkan’ın konuşmacı olarak katıldığı zirveye Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe, Türk-İş Tekirdağ İl Temsilcisi ve Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, Kent Konseyi Genel Sekreteri Hüseyin Ülger ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Türkiye'de ve dünyada e-ticaretin geldiği durum ve e-ihracat hakkında çok detaylı bilgilerin paylaşıldığı etkinlikte aynı zamanda e-ticaretin ayrılmaz konuları olan dijital pazarlama,internet reklamcılığı, sanal pos ve ödeme sistemleri anlatıldı.

Trakya Bölgesi'nde 3. etkinlik

Yıl içerisinde Trakya bölgesinde düzenlenen e-ticaret zirvelerinin ilki Tekirdağ, ikincisi ise Lüleburgaz'da gerçekleştirildi. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Lüleburgaz Belediyesi'nin ev sahipliği yağtığı zirvelerde, merak edilen pek çok soru yanıt bulmuştu.

Bölgede düzenlenecek 4. etkinlik ise, ekim ayında yine Lüleburgaz Belediyesi ev sahipliğinde kadın girişimcilere yönelik olarak düzenlenecek.

Detaylı Bilgi İçin Arayın