Trabzon “Türkiye Teknoloji Buluşmaları” na Ev Sahipliği Yaptı

4 Mart 2019
IdeaSoft
Trabzon  “Türkiye Teknoloji Buluşmaları” na Ev Sahipliği Yaptı

IdeaSoft’un Elmas Sponsoru olduğu Türkiye Teknoloji Buluşmaları 23 Ocak 2019 tarihinde Trabzon’da gerçekleşti. Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteğiyle , “ KOBİ’ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat ” konu başlıklarının ayrıntılı olarak anlatıldığı Türkiye Teknoloji Buluşmaları 65. Kez misafirlerine ev sahipliği yaptı.

Dijitalleşmeyle birlikte artan rekabet, bilinçlenen müşteriler ve bunun yanı sıra dijitalleşerek gelişen bu değişim sürecinde KOBİ’lerin nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini il il dolaşılarak anlatmayı amaçlayan “Türkiye Teknoloji Buluşmaları” Çanakkale ve İzmir’den sonra Trabzon’da devam etti. Türkiye’deki e-ticaret sektörünün lider şirketi IdeaSoft’un elmas sponsorluğunda gerçekleşen etkinliklerin ilk hedefi tüm Türkiye’ye e-ticaret ekosistemini tanıtmak ve yaymak oldu. Şu ana kadar 64 Teknoloji Buluşması’yla 32 ilde 79 bin 400 kişiye ulaşıldı.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun da katıldı etkinlikte, Ustaoğlu “Değişen ve hızla dönüşen bu yeni ticaret tarzına yazılım, sermaye ve tanıtım anlamında KOBİ’lerimizi de hazırlamak durumundayız. Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyattan satmak piyasada yerini almak açısından büyük önem arz ediyor." diye konuştu. Akıllı ödeme sistemleri, güvenliğin dönüşümü, dijital dünyada pazarlama gibi başlıklarla e-ticaret sektörü detaylandırıldı ve anlatıldı.

Şubat ayında Antalya ve Mart ayında Malatya’da devam edecek Türkiye Teknoloji Buluşmaları hakkında daha ayrıntılı bilgi için: https://www.teknolojibulusmalari.com/ http://www.dijitalyolculuk.com/ sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın