Tekirdağlı İş İnsanları IdeaSoft E-ticaret Farkındalık Zirvesinde'ydi

21 Mart 2018
IdeaSoft
Tekirdağlı İş İnsanları IdeaSoft E-ticaret Farkındalık Zirvesinde'ydi

IdeaSoft e-ticarette farkındalığı artırmak için gerçekleştirdiği Türkiye geneli e-ticaret seminerlerine devam ediyor.

14.sü ile 9 Mart 2018 tarihinde, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen e-ticaret seminerinde; IdeaSoft, Iyzico ve Tek Kılavuz şirketlerinden profesyoneller e-ticareti bütünleşik olarak ele aldı. Programda ticaret ve sanayi odasının yöneticileri ve üyeleri ağırlanarak sunumlar gerçekleştirildi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri İrfan Ekici’nin e-ticaretin Türkiye ekonomisi için önemine değinen açılış konuşmasının ardından; IdeaSoft İş Ortaklıkları Müdürü Eray Şentürk, Türkiye ve dünyada e-ticaretin geldiği noktayı ve ticaretin evrildiği dijital dünyayı rakamlarıyla ele aldı.

Ardından e-ticarette internet reklamcılığı ve dijital pazarlama konulu sunumuyla Tek Kılavuz Dijital Ajans İş Geliştirme Müdürü Kerem Aktaş katılımcıları bilgilendirdi. Son olarak Iyzico Ödeme Sistemleri Kanal Yöneticisi Demet Uygun e-ticarette olması gereken ödeme sistemleriyle ilgili detaylı sunumunu gerçekleştirdi.

Sunumların ardından e-ticarette aktif olan ve e-ticarete başlamak isteyen misafirler tarafından sorulan sorular yanıt buldu. İnteraktif şekilde devam eden programa ilgi yoğun oldu.

2016 senesinde başlatılan e-ticaret farkındalık zirveleri ülke genelinde ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. 2018 yılında da çeşitli illerde zirveler gerçekleştirilmeye devam edecek.

Detaylı Bilgi İçin Arayın