Sanayinin Kalbi Kocaeli, E-ticareti Konuştu

2 Mayıs 2019
IdeaSoft
Sanayinin Kalbi Kocaeli, E-ticareti Konuştu

2018 yılında Türk İmalat Sanayisi’ne %12’lik katkı sağlayan Kocaeli, İstanbul’dan sonra en büyük ikinci sanayi şehri olmayı yaklaşık 20 yıldır sürdürüyor. Üretilen ürünlerin, üreticiden tüketiciye doğrudan ulaştırılmasıyla sanayideki başarının e-ticarete de yansıması bekleniyor. TOBB Kocaeli Genç Girişimciler ve IdeaSoft, sanayi sektöründeki başarıyı e-ticarete taşımak ve dijitalleşen dünyada KOBİ’lerin rekabet gücünü arttırmak amacıyla Kocaeli E-ticaret Farkındalık Zirvesi‘ni düzenledi.

25 Nisan 2019 tarihinde, Kocaeli Sanayi Odası’nda düzenlenen konferansın ana konusu; günden güne büyüyen e-ticaret sektöründe KOBİ’lerin kendilerine bir pay bulabilmeleri, hem yurt içi hem de yurt dışı kanallardan satış yapabilmeleri için nelere ihtiyaç duydukları oldu.

E-ticaret ekosisteminin bütün bileşenleriyle anlatıldığı konferansta yazılım, dijital pazarlama, ödeme sistemleri ve e-ticaretin hukuksal boyutu sektörün uzmanları tarafından aktarıldı. IdeaSoft’un çözüm ortaklarından iPara; ödeme sistemlerinde sıkça karşılaşılan hatalar ve bunlardan kaçınılma yöntemlerini, EG Bilişim; dijital pazarlamayla başarılı olmak için dikkat edilmesi gerekilenleri ve kullanılması gerekilen araçları, Av.Aytaç Yavuz ise hukuki süreçte dikkat edilmesi gereken kanunları örnek davalar ile aktardı.

E-ticaret sektörünün lider yazılım markası IdeaSoft, büyüyen e-ticaret pazarında yerini almak ve kendi e-ticaret sitesinde satış yapmak isteyen herkes için e-ticareti anlatmak ve çözüm sunmaya devam ediyor.

Detaylı Bilgi İçin Arayın