Muğlalı KOBİ’ler E-Ticaret Farkındalık Zirvesi’nde Buluştu

20 Aralık 2017
IdeaSoft
Muğlalı KOBİ’ler E-Ticaret Farkındalık Zirvesi’nde Buluştu

IdeaSoft Yazılım’ın ülke genelinde gerçekleştirdiği e-ticaret farkındalık zirveleri devam ediyor. En sonuncusu Muğla Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Muğla esnafı tarafından yoğun ilgi gösterildi.

13 Aralık Çarşamba günü yapılan etkinlikte, Muğla Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Bülent KARAKUŞ’ un açılış konuşmasının ardından, IdeaSoft Yazılım Ege Bölgesi Bayi Yöneticisi Doğan KILIÇ çeşitli başlıklarda sunumlarına devam etti.

E-ticarete başlamak isteyen veya yeni başlayan firmalar için gerekli olan ve bilinmesi gereken konular tümüyle ele alındı. E-ticarette gelir elde etmenin yolları, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı, ödeme sistemleri ve e-ticarette hukuki boyut konuları detaylandırıldı.

Program; yapılan sunumların ardından soru-cevap şeklinde ilerleyerek, misafirlerle birebir görüşmeler şeklinde devam etti.

IdeaSoft 2016 yılından bu yana Türkiye genelinde ücretsiz e-ticaret farkındalık zirveleri düzenleyerek, e-ticarete adım atmak isteyen ilgililere eğitimler veriyor. IdeaSoft; 2018 yılında da e-ticaret ekosistemine katkı sağladığı zirve etkinliklerine devam edecek
.

Detaylı Bilgi İçin Arayın