İnteraktif Pazarlama Zirvesi işletmelere ışık tuttu

5 Mayıs 2020
IdeaSoft
İnteraktif Pazarlama Zirvesi işletmelere ışık tuttu

İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), "Trendler, İnovasyon ve Teknolojiyle Anadolu Yarına Hazırlanıyor" temasıyla, 7.durağı olan Antalya'daydı. Dijital dünyanın öncü firmalarını bir araya getiren zirvenin ana teması inovasyon olarak belirlendi.

IdeaSoft E-ticaret Ekip Yöneticisi İbrahim Vıcıl da etkinliğe konuşmacı olarak katıldı. 4 Aralık’ta gerçekleştirilen zirve, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayarak tüm gün devam etti.

Geleceğin iş potansiyelleri konuşuldu

Etkinlikte; "Yeni İş Süreçleri, Yeni Üretim Modelleri", "Yeni Nesil Girişimcilik", "Duygusal Pazarlama ve İnsanlaşan Markalar" "Markalar, Vizyonerler ve Trendler" "İnternet Reklamcılığında Yeni ve Etkili İş Yapış Biçimleri Nelerdir", "Yetenekleri Geleceğe göre tasarlamak" gibi önemli konular işlendi.

IdeaSoft E-ticaret Ekip Yöneticisi İbrahim Vıcıl e-ticaret ve e-ihracatın yol haritasını anlatarak, e-ticaretin gelecek yıllarda öneminin daha da artacağına vurgu yaptı. Vıcıl, işletmelerin e-ticaret süreçlerini ve merak edilen tüm soruları yanıtladı.

Sunumların ardından "İtibar ve Marka Değer Performansı Araştırması" isimli ödül töreni yapıldı.

Detaylı Bilgi İçin Arayın