IdeaSoft Yeni Ofisinde Bayilerini Ağırladı

1 Aralık 2016
Savaş Çetinkaya
IdeaSoft Yeni Ofisinde Bayilerini Ağırladı

IdeaSoft Bayileri 18 Kasım’da IdeaSoft’un İstanbul Libadiye’de bulunan yeni ofisinde bir araya gelerek Etkin Bayi Eğitimine katıldı. Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan bayilerin yanı sıra Düzce, Sakarya, Kocaeli, Konya ve Kayseri’den de bayilerin katılım gösterdiği etkinlikte, bayiler e-ticaret paketlerinin teknik detayları hakkında bilgilendirildi.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan IdeaSoft’un Kurucu Ortaklarından Fatih Çalışkan, IdeaSoft’un sürdürülebilir başarısında büyük etkisi olan bayiler için düzenlenen bu teknik eğitimi önemsediklerini ve devamının da geleceğini belirtti.

IdeaSoft Bayi Eğitimi

3 ayrı sunumun yapıldığı eğitimde ilk sunumu Satış Direktörü Taner Önen yaptı ve güncel e-ticaret rakamları ile bayilere özel fırsatlar hakkında bilgi verdi. Ardından İş Ortaklıkları Yöneticisi Eray Şentürk, bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman onlarca IdeaSoft resmi iş ortağı ile IdeaSoft müşterilerinin e-ticaret sektöründe ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri bulabildiği E-Ticaret Çözüm Merkezi’ni anlattı.

Bayi Satış Yöneticisi Meltem Tombak ise yenilenecek bayi panelinin detaylarını katılımcılarla paylaştı. Son olarak Hesap Yöneticisi Cihan Arat, yazılım altyapısı ile ilgili güncel bilgiler, entegrasyonlar ve gelişmiş tasarım altyapısı hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Yoğun geçen soru-cevap oturumu ile eğitim tamamlandı.

IdeaSoft Bayi Eğitimi

Eğitimin ardından katılımcılara sertifikaları Satış Direktörü Taner Önen tarafından takdim edildi.

Etkin Bayi Eğitimleri sadece İstanbul ile sınırlı kalmayarak, İzmir ve Ankara ile devam edecektir.

IdeaSoft bayisi ve satış ortağı olmak için gerekli başvuru Bayi başvurusu sayfamızdan yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayın