IdeaSoft, Yalova’da Kadın Girişimcilerle Bir Araya Geldi

15 Ocak 2018
IdeaSoft
IdeaSoft, Yalova’da Kadın Girişimcilerle Bir Araya Geldi

IdeaSoft, 2018 yılında hayata geçirdiği ‘’Kadın Girişimciler Seminerleri’’nin ilkini, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde Kadın Girişimciler Kurulu ile başlattı. 9 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilen eğitime, e-ticaret sektörüne adım atmak isteyen pek çok kadın girişimci katıldı.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zuhal Karakoyun’un yapmış olduğu açılış konuşmasının ardından, IdeaSoft İş Ortaklıkları Müdürü Eray Şentürk ‘’E-ticarette Gelir Elde Etmenin Yolları'' sunumuyla devam etti. Programın bu kısmında, e-ticaret nedir başlığı, yapılan doğrular ve hatalar ele alındı.

Ardından e-ticarette ödeme sistemleri konusunda iyzico Kanal Yöneticisi Demet Uygun, online ticarette ödeme yöntemleri ve sanal pos alımı hakkında detayları aktardı. Son sunumda ise Tek Kılavuz İş Geliştirme Yöneticisi Kerem Aktaş, dijital pazarlama ve internet reklamcılığında olması gerekenler, yapılan hatalar ve dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili bilgi verdi.Program bitiminde birebir sorular cevaplanarak katılımcılarla görüşüldü.

Türkiye’de aktif olarak e-ticaret farkındalık zirveleri düzenleyen IdeaSoft, 2018 yılı içerisinde kadın girişimcilere yönelik olan seminerlerine devam edecek.

Detaylı Bilgi İçin Arayın