IdeaSoft ve PENMAB beraberliğinde düzenlenen e-ticaret seminerleri başladı

21 Aralık 2017
IdeaSoft
IdeaSoft ve PENMAB beraberliğinde düzenlenen e-ticaret seminerleri başladı

IdeaSoft ve Pendik Markalar Beraberliği iş birliğince gerçekleştirilen ‘’Esnafım Candır’’ projesi 20 Aralık 2017’ de başlatıldı. 2018 yılı boyunca e-ticareti kapsayan tüm konuların workshoplarıyla ilerleyecek olan proje, Pendik esnafı için yol gösterici nitelikte olacak.

İlk semineri 20 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilen projede, Pendik Markalar Beraberliği Yönetim Kurulu Başkanı Semih Halıcı, gerçekleştirdiği açılış konuşmasında hem dünyanın hem Türkiye’nin geldiği dijital konumun önemini vurgulayarak KOBİ’lerin neden e-ticarete girmeleri gerektiği konusunda açıklama yaptı.

Ardından IdeaSoft Yazılım İş Ortaklıkları Müdürü Eray Cemal Şentürk, ‘’E-ticarette gelir elde etmenin yolları’’ sunumuyla dinleyicilerle bir araya geldi. E-ticarete yeni başlayan, başlamayı düşünen ve uzun zamandır sektörde olan tüm firmalara hitap eden sunumda e-ticaret üzerinden kazanç sağlamanın doğru yolları anlatıldı aynı zamanda davetlilerin de sorularıyla pek çok konu cevaplanmış oldu.

Yıl boyunca devam edecek

Esnafım Candır projesi kapsamında 2018 yılı boyunca devam edecek olan workshoplar, e-ticareti bütünleşik olarak ele alacak. Yıl içerisinde duyurusu yapılacak tarihlerde; dijital pazarlama ve internet reklamcılığı, ödeme sistemleri, lojistik ve hukuki boyut gibi e-ticaretin önemli konuları işlenecek.

Detaylı Bilgi İçin Arayın