IdeaSoft - TürkPara iş ortaklığı

2 Aralık 2015
Seyhun Özkara
IdeaSoft - TürkPara iş ortaklığı

Türkiye’nin ilk lisanslı Ödeme Sistemi Türk Elektronik Para A.Ş.’nin Online Ticaret firmaları için üretmiş olduğu TURKPOS, IdeaSoft alt yapısı kullanan müşterilerin hizmetine sunuldu.İçerisinde 6 farklı bankanın Sanal Pos’unu bulunduran TURKPOS sayesinde e-ticaret firmaları tek tek bankalara sanal pos başvurusu yapmadan ve uzun süreler beklemeden pos sahibi olabiliyorlar.TURKPOS içerisinde bulunan bankaların,kredi kartları ve banka kartlarıyla tek çekim ya da taksitli ödeme imkanlarını müşterilerine sunabiliyorlar.

IdeaSoft’un “6.2.0” güncellemesinde yer verdiği TURKPOS, ayrıca Param Kart özelliği ile diğer ödeme sistemlerinden farklılaşıyor.E-ticaret sisteminde TURKPOS ödeme sistemini kullanan firmalar,Türkiye’deki 300.000 Param Kart kullanıcısından da ödeme alabiliyor.

IdeaSoft’un son güncellemesi ile birlikte 6.2.0 versiyonunda yer verdiğimiz Türk POS ödeme sistemi ile;

Tek pos ile 6 farklı banka üzerinden taksitli ödeme alabilirsiniz.

Bankalara yıllık ücret ödemek yerine TURKPOS ile ücretsiz bir şekilde sanal pos sahibi olabilirsiniz

Hızlı ve kolay kurulumu sayesinde 48 saat içerisinde poslarınızı müşterinizin kullanımına sunabilirsiniz

Param Kart ile Adalet Bakanlığ, Türk Telekom vb. kurumların çalışanlarından ödeme alabilirsiniz

İade ve iptal süreçlerini tek panel üzerinden takip edebilirsiniz

Nasıl Başvururum?

Türk Pos’a başvurunuzun olumlu değerlendirilebilmesi için site içerisinde yapılması gerekenlere mutlaka dikkat edilmelidir. Başvuru yapmadan önce, sitenize ürünleriniz eklenmiş,şirket ve iletişim bilgilerinizin tanımlanmış,SSL sertifikanızın kurulmuş ve eğer geçici bir web sitesi adresinde iseniz sitenizin gerçek web sitesi adresinize taşınmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde pos başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ve zaman kaybedebilirsiniz.

TURKPOS hakkında daha detaylı bilgi almak için, E-Ticaret Çözüm Merkezi içinde bulunan TurkPos sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın