IdeaSoft, TESİAD E-ticaret Zirvesi’nde yerini aldı

5 Mayıs 2020
IdeaSoft
IdeaSoft, TESİAD E-ticaret Zirvesi’nde yerini aldı

Tüm Etkin Sanayici İş Adamları ve İş Kadınları Federasyonu'nun (TESİAD) ev sahipliği yaptığı E-ticaret Zirvesi Bursa'da gerçekleşti.

25 Ocak'ta Bursa Teknik Üniversitesi'nde gerçekleşen etkinlik çok sayıda sektör temsilcisini ağırladı. Zirvenin açılış konuşmasını yapan TESİAD Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, işletmelerin değişimden korkmaması gerektiğini ve KOBİ’ler için e-ticaretin büyüme hacimlerini artıracak bir çıkış olduğunu vurguladı.

Sektör öncüleri katılım gösterdi

KOBİ'lere rehber niteliği taşıyan zirvede, e-ticaretteki başarı hikayeleri anlatılırken, sektörde öncü firmalardan konuşmacılar katılımcıları bilgilendirdi. IdeaSoft Bölge Satış Yöneticisi İbrahim Özer'in de konuşmacı olarak katıldığı etkinlik ilgiyle takip edildi. Özer, e-ticarete sıfırdan başlamak isteyen girişimcilere ya da işini e-ticarete taşımak isteyen işletmeleri bilgilendirirken, e-ticaretin işlerine katacağı değerlerden bahsetti.

A'dan Z'ye e-ticaret anlatıldı

E-ticaret hakkında merak edilen tüm konular aydınlatılırken; e-ticaret yazılım altyapıları, lojistik ve kargolama süreçleri, ödeme yöntemleri, entegrasyon sistemleri, muhasebe ve faturalandırma, ulusal ve uluslararası pazarlama gibi e-ticarete dair pek çok konuda tüm merak edilenler cevap buldu.

Detaylı Bilgi İçin Arayın