IdeaSoft geleneksel 8 Mart Kadın Girişimciler Semineri gerçekleştirildi

15 Mart 2019
IdeaSoft
IdeaSoft geleneksel 8 Mart Kadın Girişimciler Semineri gerçekleştirildi

IdeaSoft her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde e-ticaret dünyasına adım atmak isteyen kadın girişimcileri ağırladı. IdeaAkademi Salonu’nda gerçekleştirilen seminerde IdeaSoft yöneticileri ile beraber EG Bilişim, Ipara ve Action Coach yöneticileri de e-ticaretin bileşenlerini anlattı.

Farklı sektörlerde işini e-ticarete taşımak isteyen girişimcilerin fikir ve planlarına eşlik edilerek gereken bilgiler aktarıldı. IdeaSoft Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem Aksoy, Türkiye ve dünyadaki e-ticaret verilerini geçmiş yıllardan günümüze değişen potansiyelleri ve e-ticaretin diğer bileşenlerini paylaştı. Ardından Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Tolga Sonat, e-ticaret yazılımının gereksinimlerini detaylarıyla paylaştı. Tasarım Müdürü İlkan Parasayan ise e-ticarette sektör sektör olması gereken tasarım modelinin detaylarını paylaştı.

Ardından IdeaSoft iş ortaklarından Eg Bilişim, Ipara ve Action Coach; dijital pazarlama ve internet reklamcılığı, ödeme sistemleri ve sanal pos ile işletmelerin ihtiyacı olan pazarlama alternatifleri üzerine sunumlarını gerçekleştirdi.

Program sonunda e-ticaret hakkında farkındalığı artan kadın girişimcilerle e-ticaret planları üzerine görüşülerek ihtiyaç duyulan tüm detaylar cevaplandırıldı.

IdeaSoft tarafından devamlı olarak düzenlenen kadın girişimciler seminerleri kapsamında; ticaret odaları, belediyeler, kadın kooperatifleri, KAGIDER ve Bizbizze dernekleri ile çalışmalar gerçekleştirildi. IdeaSoft kadın girişimciler e-ticaret eğitimleri yeni planlamalarıyla devam edecek.

E-ticareti Ücretsiz Deneyin