IdeaSoft 6 Senedir Üst Üste Deloitte Fast 50’ de!

14 Kasım 2017
IdeaSoft
IdeaSoft 6 Senedir Üst Üste Deloitte Fast 50’ de!

Deloitte tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 teknoloji şirketine yönelik yapılan ödül töreni Fast 50, 8 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi. IdeaSoft yazılım bu yıl da başarısı ve büyüme hızından ödün vermeyerek 6. Kez üst üste Deloitte Fast 50 listesinde yerini aldı.

Deloitte Türkiye TMT Endüstrisi Lideri Tolga Yaveroğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayan tören, NRW.INVEST Germany Türkiye Masası Sorumlusu Raoul Frings ve NRW.INVEST Türkiye Temsilcilik Müdürü Dr. Adem Akkaya’nın konuşmaları ile devam etti. Konuşmaların devamında gerçekleşen panelde; Yasad Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Ufuk Güneş ve Tübisad Yönetim Kurulu Başkanı Kübra Erman Karaca da misafirlerle deneyimlerini paylaştı.

Panelin ardından ödül kazanan firmalar açıklandı. Törende Ideasoft adına, ödülü Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem Aksoy aldı.

IdeaSoft, lider konumda

2005 yılından bu yana e-ticaret alt yapı sağlayıcısı olarak sektörde yer alan IdeaSoft, %50’lik payı ile sektörde lider konumda. 2 kez Tobb 100 ödülü kazanan IdeaSoft, bu yıl 6. Kez Deloitte Fast50 Ödülü almanın gururunu yaşıyor.

Detaylı Bilgi İçin Arayın