Google ile İzmir Ticaret Odasında Buluştu

9 Temmuz 2017
Savaş Çetinkaya
Google ile İzmir Ticaret Odasında Buluştu

IdeaSoft, Google ve Adres Gezgini birlikteliğiyle İzmir Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen Dijital Pazarlama Semineri, İzmir firmalarının yoğun katılımıyla 7 Temmuz 2017 Salı günü gerçekleştirildi. Seminer, dijitalleşen sektörün temel başlıkları altında Ideasoft İş Ortaklıkları Yöneticisi Eray Cemal Şentürk, Google Türkiye Dijital Pazarlama Uzmanı Özgür Deniz Aydın ve Adres Gezgini Yönetim Kurulu Başkanı Bora Mocan’ ın anlatımlarıyla devam etti.

Programın açılışında ilk konuşmacı olarak yer alan Özgür Deniz Aydın, dijitalleşen dünyada arama motorlarının öneminden bahsetti. Ayrıca artık sadece bilgisayarların değil günlük aktivitelerimizin pek çoğunda bile mobil uygulamaların kullanıldığını belirten Aydın, mobilin günümüzde geldiği yerin önemini vurguladı.

Özellikle kobilerin sanal mağazalarını açmaya yoğunlaştıkları günümüzde, internet dünyasında doğru pazarlama stratejisinin nasıl belirlenmesi gerektiği hakkında bilgi veren, IdeaSoft İş Ortaklıkları Yöneticisi Eray Cemal Şentürk, "E-ticarette Özel Çözümler ve Kazanç Matematiği’’ başlıklı sunumuyla, pazarlama stratejilerinin incelikleriyle ilgili katılımcıları bilgilendirdi.

Seminerde Adres Gezgini Yönetim Kurulu Başkanı Bora Mocan “Dijital Pazarlamada Mühendislik Yaklaşımları ve Akıllı Reklamlar’’ sunumuyla, profesyonel bir şekilde Adwords hesap yönetiminin öneminden bahsetti. Devamında, Yazılım Geliştirme Müdürü Mahir Sümer, Web 3.0 ile Yeni Nesil İnternet konulu sunumunu gerçekleştirdi. Etkinliğin ardından katılımcılar, keyifli bir kokteyl ile ağırlandı.

Detaylı Bilgi İçin Arayın