E-ticarette Kadın Girişimci İstihdamı Artacak

13 Aralık 2018
IdeaSoft
E-ticarette Kadın Girişimci İstihdamı Artacak

IdeaSoft ve Bizbizze Derneğinin 2017 yılından beri yürüttüğü eğitim beraberliğinde, Kadın Girişimcileri Destekleme Eğitiminin 2.si düzenlendi. 10-11 Aralık 2018 tarihinde 2 gün boyunca düzenlenen etkinlikte derneğe bağlı girişimci kadınlara, program sonunda sertifikaları takdim edildi.

Kadınların ekonomiye katkısını artırmak ve hızla gelişen e-ticaret sektörünün kadın girişimcilerle birlikte daha da büyümesini desteklemek için, IdeaSoft’ tan 4 yönetici ve iş ortağı firmalardan 3 yönetici bütünleşik e-ticarette neler olması gerektiğini anlattı.

IdeaSoft yöneticileri tarafından ilk gün; Türkiye ve D nyada E-ticaret, E-ticarette Başarılı Olmanın Yolları, Teknik Altyapı Gereksinimleri ve E-ticarette Tasarım Nasıl Olmalı başlıkları ele alındı. Etkinliğin ikinci gününse ise Ipara Ödeme Sistemleri, UPS Türkiye ve EG Bilişim gibi önemli iş ortakları; E-ticarette Sanal Pos ve Ödeme Sistemleri, Kargolama Süreçleri ve Lojistik ile Dijital Pazarlama ve İnternet Reklamcılığı başlıklarını aktardı.

Pek çok merak edilen sorunun cevap bulduğu etkinlikte, kadın girişimcilere özel avantajlar da sunuldu. 11 Aralık tarihinde sona eren programda davetlilere e-ticaret sertifikaları da Bizbizze Kadınlar İçin Fikir ve Destek Derneği Başkanı Özden Anık Tekir ile IdeaSoft Stratejik Pazarlama Yönetici Gizem Aksoy tarafından takdim edildi.

Detaylı Bilgi İçin Arayın