On-Net

Firma Bilgileri
Xml Tedarik
On-Net
İstanbul
2018
Screenshots

On-Net Hakkında

On-Net A.Ş. BiggPlus şirketler grubunun pazarlama odaklı ürün şirketi olarak 1999 yılında kurulmuştur. İçerisinde SANAL MAĞAZA, ARİSTO VE ONNET A.Ş. olmak üzeri 3 farklı firmayı bünyesinde bulundurmaktadır.

Onnet, Markalara perakende kalitesinde ürünler ile; ek gelir kazandırma, tasarruf ettirme ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda yüzlerce sektöre çözüm üreten lider ürün şirketidir. 2,500 adetten fazla stoklu ürün seçeneğini, lojistik gücüyle, tasarımdaki yaratıcılığı ile daha merkezileştirilmiş bir yapı altında müşterilerinize bütünleşik bir hizmet olarak sunmaya başlar. On-Net A.Ş ‘nin web sitelerinden biri olan fiyatonda ‘dan kişiselleştirilmiş ürünlerinizi satın alıp müşterileriniz ile buluşturabilirsiniz. Fiyatonda, hediyelik eşyalar, özel tasarım, markalı ürünler tedariği konusunda Türkiye’nin lider Ürün tasarımcısı On-Net’in toptan satış kanalıdır.

Fiyatonda'nın Kullanım Alanları ve Faydaları Nelerdir?

İdeasoft/ On-Net ile yapılan bu iş birliği sayesinde fiyatonda'da ’dan sadece size özel, uygun bütçeli, fark yaratan ürünlere sahip olmak istiyorsanız onnet ile tanışın… Dünyanın dört bir köşesinden 10.000' lerce farklı ürünü stoklarına alıp, hızlı sevkiyat sağlayıp markanıza değer katıp, satışlarınızı arttırır.

fiyatondan kırtasiyeler, hediyelik eşya mağazaları, konsept vb ürünlere ihtiyaç duyan platformlar için bir E-Bayilik sistemidir. Tüm dünyadan tedarik ettiği 2.500 den fazla çeşit ürünü iş dünyasına sunmaktadır. Bünyesindeki baskı, paketleme ve güçlü stoklarını 10.000 m2lik lojistik deposu ile günde 5.000 adet sevkiyat yapmaktadır. Sevkiyat kapasitesi günlük 20.000 adettir. Kendi yazılım firması ve ERP alt yapısı ile hızlı ve güvenilir sevkiyatlar yaparak ürünlerinizi doğru zaman da doğru müşteriye ulaştırır.

Birçok firmadan farklı olarak ürün çeşitlerinin neredeyse tamamının stokta yer aldığı, satın alma platformu fiyatonda üzerinden 1 adetten itibaren ürün alımına imkan sağlar. Ürün sipariş talebi alınıldıktan 6 veya 24 saat sonrasında sevkiyat gerçekleşir. E-ticaret sitenize, sözü edilen 2.500 + adet ürünü XML yöntemiyle sitenizde yayına verilir.

AVANTAJLARI

 • Bayinin seçeneğini arttırır; fiyatonda üzerinden ihtiyacınız olan ürünlere ulaşır ve ürün resimlerini, özelliklerini stoklarını görüp tek adet veya toplu olarak kolayca satın alınabilir.
 • fiyatonda üzerinden erişim ile firmanızın ihtiyacı olan ürünler hızlı bir biçimde adresinize getirilir.
 • 6 ile 24 saat içinde ürünleriniz kargoya verilir.
 • Operasyon yükünü hafifletir ; Drop Shipping ile fiyatonda' dan seçtiğiniz ürünleri, müşterilerinize sizin adınıza, en geç 3 gün içerisinde ürünler teslim edilir.
 • Logolu ürünlerde tasarruf sağlar; Hediyelik eşya, kırtasiye, kişisel aksesuar, outdoor ürünleri, hobi malzemeleri, dekoratif ev ürünleri, seyahat aksesuarı gibi sektörlere hitap etmektedir.
 • Ücretsiz üyelik
 • Binlerce stoklu özel sanatçı tasarımı ürünlerinin arasından seçme imkânı
 • 1 adet veya 1.000 adet sipariş edebilme imkanı
 • On-line veya kredi tanımlama seçeneği ile ödeme
 • Stok maliyeti olmadan ürün seçimi ve 48 saatte teslim
 • Depolama, Lojistik ve sevkiyatın tek merkezden takibi
 • %55 lere varan yüksek karla satış ve kazanç imkânı
 • Ayrıca ; Hediyelik eşya, seyahat, outdoor, kişisel aksesuar, takı/aksesuar ve teknoloji ürünlerine dair her gruptan geniş yelpazeye sahiptir.

  ONNET & IdeaSoft Anlaşması

  Ideasoft müşterilerine özel fiyatonda üzerinden satın alınan ürünler için XML bedeli olan 1.000 TL ( kdv dahil ) ödenmesi gerekmektedir. Bu paket fiyatonda XML linki için ideasoft müşterilerine ücretsiz entegrasyon sağlamaktadır. Kredi kartı ve havale / EFT ödeme imkanlarıyla siparişiniz tamamlanılır. XML alan müşterilerin ürün stoklamasına gerek yoktur. ile Dropshipping sistemiyle stoksuz e-ticaret yaparak ürünleriniz direkt depodan sevk edilir.

  IdeaSoft müşterileri, Türkiye’nin Lider ‘ürün tasarımcı ve tedarikçi’ firması onnet ile indirimlerden faydalanabilmektedir.

  Nasıl Başvururum?

  Siz de anlaşmalı fiyatlardan yararlanarak On-Net ile farklı, yaratıcı ve kendi tasarım ürünlerinizi tedarik edip satış yapmak isterseniz yukarıda yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu hızlıca On-Net’e iletebilirsiniz. On-Net müşteri temsilcileri size en kısa zamanda ulaşarak IdeaSoft/On-net indirimli fiyatları hakkında detaylı bilgi aktaracaklardır.