Global Tedarik

Firma Bilgileri
XML Entegrasyonları
Global Tedarik
İstanbul
200 +
Screenshots

Global Tedarik Hakkında

Hızla büyüyen e-ticaret ekosistemi içerisinde,online ticaret yapan firmalar için ürün ve ürün tedariği konusu önemli bir yer edinmiş,doğru ürünü ve tedarikçiyi bulabilmek kadar çalışmaya karar verdiğiniz tedarikçi ile hızlı bir şekilde entegre olabilmek günümüz e-ticaret firmalarının birincil tercihi olmuştur.

Sektördeki çeşitli alt yapı uyumsuzluklarının giderilmesi amacı ile online mağazalarla tedarikçi firmaları buluşturan ve hızlıca entegre olmalarını sağlayan Global Tedarik,kısa sürede e-ticaret firmaları ve tedarikçiler tarafından büyük ilgi görmüştür.

1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 200’e yakın tedarikçi ve bu tedarikçilerden ürün satın almak isteyen e-ticaret firmalarına hizmet vermeye başlayan Global Tedarik,10 kişilik uzman ekibi ve hızlı entegrasyon platformu ile tedarikçileri ve e-ticaret firmalarını aynı çatı altında toplayarak hem tedarikçilerin hem de e-ticaret firmalarının işlerini kolaylaştırıyor.

Global Tedarik Platformu’nun Faydaları Nelerdir?

Global Tedarik platformu'nun faydalarını anlayabilmek için öncelikle ürün tedariği konusunda e-ticaret firmalarının yani ürün tedarik edenlerin ve tedarikçi firmaların bu konudaki sıkıntılarına bakmakta fayda var.

Tedarikçi Firma Bulmak Artık Çok Kolay!

E-ticaret firmaları online mağazalarında satışa sunmak istedikleri ürünleri Global Tedarik platformundan hızlıca araştırabilir,ürün tedarik etmek istediği firmaya ücretsiz bir şekilde hızlıca başvuru yapabilir ve bu sayede vakit kaybetmeden bir çok tedarikçi firma ile görüşmeye başlayabilir.Böylece hem doğru ürün gamını kısa sürede bulur hem de hızlı bir şekilde pazara giriş yapabilir.

Tedarikçi XML’lerindeki Uyumsuzluğa Son!

Şayet ürün tedariği konusunda Global Tedarik platformunu kullanıyorsanız ve başvurunuzu Global Tedarik üzerinden gerçekleştirdiyseniz Tedarikçinizin izin vermesi ile birlikte işleminiz tamamlanmış olacaktır.Tedarikçi firma ister bir API kullanıyor ister sizin platformunuza uyumsuz bir XML kullanıyor olsun Global Tedarik ile çalışıyorsa anlık bir şekilde sizin yapınıza uyumlu hale getirilebiliyor.

Ürün-Stok ve Satış Raporları ile Tek Tek Uğraşmanıza Gerek Yok!

Global Tedarik’in size sunmuş olduğu panel,entegre olduğunuz Tedarikçi firmaların ürünlerinden ne kadar sattığınızı,durumlarını ve ne kadarlık bir komisyon alacağınızı otomatik olarak hesaplayarak,sizi hem karışıklıktan kurtarır hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

İster Satıcı İstersen Tedarikçi Ol,İki Türlüde Kazan!

Global Tedarik platformunda hem ürün tedarik eden bir satıcı hem de kendi ürünlerini başka firmalara XML yolu ile göndermek isteyen bir tedarikçi olarak çalışabilir,ürünlerinizin farklı platformlarda satılmasını ve bayi ağınızın genişlemesini sağlayabilirsiniz.

Global Tedarik Platformu Nasıl Çalışır?

E-ticaret firmaları ile tedarikçi firmaları aynı platformda buluşturan Global Tedarik firması,Tedarikçi firmaların veri tabanlarında bulunan ürünleri,API,XML,Web Service aracılığı ile kendi platformuna entegre ediyor.Bu ürünleri tedarik etmek isteyen e-ticaret firmaları ise başvurularını tedarikçiye platform üzerinden iletiyor.Başvuru tedarikçi firma tarafından onaylandığında,tedarikçi firmanın ürünlerini istediğiniz XML deseninde temin ederek IdeaSoft alt yapısına entegre edebiliyorsunuz.

Sonuç olarak Global Tedarik platformunda tedarikçi olarak yer alan bir firma ile çalışmak istiyorsanız,firmanın size vereceği XML deseni uyumsuz bile olsa uyumlu hale getiriliyor ve e-ticaret firması hiçbir ücret ödemiyor.

Global Tedarik firması,Tedarikçi firmalarla anlaşma yaparken belirlemiş olduğu şartlar çevresinde ücret modelini tedarikçi firmalar üzerinden işletiyor ve ürün tedarik edenlere her hangi bir maliyet yansımıyor. Şayet kullanmak istediğiniz tedarikçi Global Tedarik platformunda yok ise ve tedarikçi XML’i kullandığınız e-ticaret alt yapısına uyumsuz ise,980 TL yerine IdeaSoft müşterilerine özel 450 TL + KDV’a XML’i yapınıza uyumlu hale getirebilir ve platform dışında da Global Tedarik ile çalışabilirsiniz.

Global Tedarik ile Neler Yapabilirim?

  • GT platformuna ücretsiz üye olarak içerideki tedarikçilerden faydalanabilir,XML uyumsuzluğu olmaksızın ve ücretsiz bir şekilde platformu kullanabilirsiniz.
  • GT platformunda Tedarikçi olarak yer alabilir,size gelen bayilik taleplerini değerlendirerek ürününüzün daha fazla satılmasını sağlayabilirsiniz
  • GT platformunda yer almayan bir tedarikçi ile çalışıyor ve XML konusunda uyumsuzluklar yaşıyorsanız 450 TL + KDV karşılığında uyumsuz XML’lerinizi uyumlu hale getirebilirsiniz
  • Nasıl Başvururum?

    Sizde ürün tedariği konusunda çeşitli sıkıntılar çekiyor ve daha kolay bir yöntem ile tedarikçilerle entegre olmak istiyorsanız ya da Global Tedarik Platformu’nda Tedarikçi olarak yer almak istiyorsanız,yukarıdaki hemen başvur butonunu kullanarak başvurunuzun amacını kısaca belirtip hızlıca Global Tedarik firmasına iletebilirsiniz.Global Tedarik müşteri temsilcileri sizi kısa süre içerisinde arayarak hizmetleri hakkında detaylı bir şekilde bilgilendireceklerdir.