Medyateji Medya ve Strateji Ajansı

Medyateji Medya ve Strateji Ajansı

Firma Bilgileri
Sosyal Medya Ajansları
Medyateji
İstanbul
1.000 TL
Screenshots

Medyateji Hakkında

Medyateji, 2015 yılında işletmelerin sosyal medya, e-ticaret, seo ve basın gibi dijital dünyaya yönelik stratejilerini geliştirmeleri amacıyla kurulan bir ajanstır.İstanbul ve Samsun'da ofisi bulunan Medyateji, Ankara ve Antalya'daki şubeleri aracılığıyla Türkiye'nin bir çok bölgesinde hizmet vermektedir.

Kullanım Alanları ve Faydaları

Sosyal medya özellikle e-ticaret yapan şirketlerin aktif olarak kullanması gereken bir alandır.Özellikle Türkiye'nin,sosyal medya kullanımı açısından Avrupa ülkeleri arasında 1.sırada yer alması,online ticaret firmaları için alternatif bir satış kanalı ve aynı zamanda dijital tanıtım alanı olarak ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Bu nedenle e-ticaret firmaları için Sosyal Medya,hem direkt satış yapabilcekleri,marka bilinirliklerini ve müşteri sadakatini arttırabilecekleri en önemli mecra haline gelmiştir.Dijital Marketing'de sıkça bahsedilen SEO puanlarını da olumlu yönde etkileyen sosyal medya etkileşimleri,sadece sayfa beğenilerinden ibaret olmadığını ve bunun profesyonel bir şekilde ve sürekli yönetim isteyen bir konu olduğunu göstermiştir.

E-ticaret firmalarının porfesyonel anlamda sosyal medya yönetimlerini yapmak amacı ile kurulan Medyateji,Ürünlerin tanıtımı, yarışmalar, doğrudan satın alma linklerinin müşteriye ulaştırılması satış ve pazarlamada etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

Firmanızın çalışmaları sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz de o doğrultuda artar. Bu kapsamda günlük paylaşımlar, hediye çekilişleri, soru ve cevap postları gibi içeriklerin üretilmesi önem taşımaktadır.

Medyateji, işletmelerin büyük yük oluşturan,sosyal medya üzerinden müşteri yönetimi işlemini de gerçekleştirmektedir. Örneğin, günlük iş akışınız devam ederken Facebook hesabınıza bir müşteriniz mesaj yazabilir ya da yorum yapabilir. Sosyal Medya Danışmanınız olarak cevaplar müşterinize iletilir, olumsuz durumlar ise size rapor edilir. Anlık mesajlara verilen yanıtları, müşteriler samimi bulduğu için satın almada artış olmaktadır.

Çalışma Alanları

 • Günde 1-3 arası kurumsal post paylaşımı
 • Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve Linkedin ağlarının kullanımı
 • Facebook Store kurulumu
 • Sosyal medya reklamları
 • Yarışmalar
 • Günlük paylaşımlarla Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve Linkedin gibi öne çıkan sosyal medya mecralarında yerinizi alırsınız.
 • Sizin adınıza sayfalara gelen mesajlara, yorumlara cevap verileceği için marka değeriniz artar.
 • Sosyal Medya analiziniz tutulur.
 • Hedef kitlenize özel reklamlar vererek yeni müşteriler çekebilir, cironuzu artırırsınız.
 • Diğer Hizmetler

 • Seo Hizmeti
 • Google Reklamları
 • Basın Danışmanlığı
 • Strateji Geliştirme
 • Kurumsal Danışmanlık
 • Marka Başvurusu
 • Paketler ve Fiyatlar(İdeaSoft Müşterilerine Özel)

  İçerik Başlangıç Avantaj Profesyonel
  Facebook,Twitter,İnstagram Yönetimi Var Var Var(+1 hesap)
  Sayfa Mesaj/Yorumların Yanıtları Var Var Var
  Aylık Paylaşım Sayısı 10 20 30
  Instagram Stories Paylaşımları YOK 1 2
  Yarışma/Çekiliş Yönetimi Yok Yok 1
  Video/Gif İçerik Paylaşımı Yok Yok Var
  Kurumsal Jenerik Oluşturulması Var Var Var
  Strateji Geliştirme Yok Var Var
  Görsel Hazırlanması Var Var Var
  Reklam Yönetimi Yok Var Var
  İş Planı Yapma Yok Var Var
  Ücretsiz SEO Uyumlu Makale Yok 1 Adet 2 Adet
  Raporlama Yok 2 Adet Aylık
  Liste Fiyatları 1.750 TL 3.000 TL 3.500 TL
  İdeaSoft Özel Fiyatlar 1.250 TL 2.250 TL 3.000 TL
  Minimum 3 Aylık sözleşme yapılır.
  *Avantaj paketi alanlara Ideasoft Admin Panel Yönetim hizmeti yüzde 30 indirimli. ** Profesyonel paket alanlara Ideasoft Admin Panel Yönetim hizmeti yüzde 40 indirimli

  Nasıl Başvururum?

  Web sitenizin kurumsal sayfalarını oluşturup,sosyal medyada aktifleştirerek hem marka bilinirliğinizi hem de satışlarınızı arttırabilirsiniz.Uzman ekip tarafından sitenizi sosyal medya mecralarından yönetilmesini istiyorsanız sayfadaki "hemen başvur" butonuna tıklayıp isteğinizi Medyateji'ye gönderebilirsiniz.Başvuru yapıldıktan sonra en geç 24 saat içinde Medyateji müşteri danışmanları sizinle iletişime geçip konuyla ilgili yardımcı olacaklardır.