Digital Exchange

Digital Exchange Hakkında

Digital Exchange; bir markanın her noktasına dokunabilen, 360 derece hizmet veren bir ajanstır. Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarında sosyal medya reklamcılığı, planlama, yönetim ve uygulamalarında destek vermektedir. Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketi yatırımı ile kurulan ajansın en önemli noktaları; Performans Reklamcılığı, Yapay Zeka Teknolojisini de içinde bulunduran Programatik Reklamcılık, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Influencer Pazarlaması ve SEO uyumlu kontent yazan uzaman bir ekipten oluşması. Bu alanlarda kendisini öncü olarak tanımlayan Digital Exchange aynı zamanda; Facebook & İnstagram, Google ve İnsider gibi büyük dijital iletişim markalarının da partner ajansıdır.

Marka içerisinde Digital Exchange çatı marka olarak konumlandırılmış durumdadır. Her alanı profesyonellerin yönettiği yapıda, Digital Exchange altyapısına yeni eklenen iki marka daha bulunmakta.

Bunlar;

2gether Social

Günümüz dijital reklam dinamiği olan influencer pazarlama stratejisini, markalar özelinde premium influencerlar ve birçok mecrada mesajını websiteleri ile projelendirerek, performans ve branding dönüşümlü planlamalar yapılmaktadır. Aynı zamanda self-servis bir platformdur.

Website Link: www.2gethersocial.com.tr

Medialogy

Uzman yazar kadrosu ve video prodüksiyon ekibi ile hedef kitlenize uygun, SEO uyumlu, marka ile duygusal bağ yaratan, etkili, yaratıcı, etkileşimi yüksek içerikler üretilmektedir.

Website Link: www.medialogy.net

Çalışma Alanları

 • Sosyal Medya Reklamcılığı
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Influencer Pazarlaması
 • İçerik Üretimi ve Pazarlaması
 • Yazılımsal & İçeriksel SEO Desteği
 • Anahtar Kelime ve Programatik Reklamcılık
 • Arama Motoru Reklamcılığı
 • Fayda ve Avantajları

  Sosyal medya e-ticaret yapan şirketlerin aktif olarak kullanması gereken bir alandır. Türkiye'nin, sosyal medya kullanımı açısından Avrupa ülkeleri arasında 1. sırada yer alması, online ticaret firmaları için alternatif bir satış kanalı ve aynı zamanda dijital tanıtım alanı olarak ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

  Bu nedenle e-ticaret firmaları için sosyal medya, direkt satış yapabilcekleri, marka bilinirliklerini ve müşteri sadakatini arttırabilecekleri en önemli mecra haline gelmiştir. Dijital Marketing'de sıkça bahsedilen SEO puanlarını da olumlu yönde etkileyen sosyal medya etkileşimleri, sadece sayfa beğenilerinden ibaret olmadığını ve bunun profesyonel bir şekilde ve sürekli yönetim isteyen bir konu olduğunu göstermiştir.

  E-ticaret firmalarının profesyonel anlamda sosyal medya yönetimlerini yapmak amacı ile kurulan Digital Exchange; ürünlerin tanıtımı, yarışmalar, doğrudan satın alma linklerinin müşteriye ulaştırılması satış ve pazarlamada etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

  Firmanızın çalışmaları sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz de o doğrultuda artar. Bu kapsamda günlük paylaşımlar, hediye çekilişleri, soru ve cevap postları gibi içeriklerin üretilmesi önem taşımaktadır.

  Digital Exchange ekibi, kanıtlanmış stratejiler ve örnek olaylardan oluşan tecrübesi sayesinde, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak size özel bir plan hazırlar.

  Digital Exchange; işletmelerin büyük yük oluşturan, sosyal medya üzerinden müşteri yönetimi işlemini de gerçekleştirmektedir. Örneğin, günlük iş akışınız devam ederken Facebook hesabınıza bir müşteriniz mesaj yazabilir ya da yorum yapabilir. Dijital Exchange ekibi; bu mesaj ve yorumları yanıtlayarak müşterinize iletir, olumsuz durumlarda ise size rapor eder.

  Nasıl Başvururum?

  İnternet dünyasındaki en büyük etkileşim kaynaklarından biri olan sosyal medya dünyasında varlığınızı güçlendirmek, marka değerinizi yükseltmek ve etkileşiminizi arttırmak için tecrübeli sosyal medya uzmanlarıyla görüşmek istiyorsanız yukarıda bulunan "Hemen Başvur" butonuna basıp başvurunuzu gönderebilirsiniz. IdeaSoft ve Digital Exchange müşteri temsilcileri 24 saat içinde sizinle iletişime geçip sorularınızı cevaplayacaklardır.

  Firma bilgileri
  • Web Sitesi: https://www.digitalexchange.com.tr
  • Minimum Proje Fiyatı: 2500 TL
  • Ücretlendirme Şekli: Aylık
  • Şehir: İstanbul
  Ekran görüntüleri