fbpx

CreatorDen

CreatorDen Hakkında

CreatorDen, markaları ve sosyal medya fenomenleri olarak bilinen influencer’ları bir araya getirerek dijital pazarlamaya yeni bir kimlik kazandırıyor. Markanızın ihtiyaçları doğrultusunda uçtan uca projeler yönetmek yanı sıra markalara yönelik bir işbirliği platformu ve influencer’ların kampanyaları görüntüleyip teklif verebilecekleri bir iOS uygulaması olarak hizmet veriyor.

TRPE Venture Partners yatırımı olan CreatorDen, binlerce influencer ile hedef kitleniz ve hedefleriniz doğrultusunda veri ve sonuç odaklı bir hizmet sağlıyor.

Kullanım Alanları

CreatorDen platformu; marka ve ajansların influencer marketing kampanyalarını oluşturup hedef kitleleriyle örtüşen Influencer’ların da bu markalar için içerik üretip, teklif verebildiği online bir platform olarak tasarlandı. CreatorDen markanızın; lansman, marka bilinirliği, sosyal medya görünürlüğü, sosyal medya gerçek takipçi hedefleri, websitesi yönlendirmesi ve etkileşim yaratma kampanyaları için influencer işbirlikleri gerçekleştiren bir influencer marketing firmasıdır.

Influencer Marketing Nedir ?

Pazarlamanın en trend yöntemlerinden biri olan influencer marketing, takipçileriyle olan yakın ve güvene dayalı ilişkileri ile pazarlama dünyasının en etkili unsurlarından birisi olarak kabul edilen, ağızdan ağıza pazarlamanın (Word-of-mouth Marketing) dijital dünyadaki yansımasıdır. Özetle yarattıkları içerikleri üzerinden seslendikleri kitle ile bir arkadaşlık ilişkisine sahip olan yüksek takipçili ve etkileşimli sosyal medya influencer’larının, markanızı bu ilişkiye dahil ederek, marka bilinirliği, etkileşim yaratma, satış ve yönlendirme hedeflerine uygun olarak kitlelerini harekete geçirmesidir.

Fayda Ve Avantajları

CreatorDen Marka ve Ajans Platformunu kullanarak, dakikalar içinde kampanyanızı yayına alabilirsiniz. Ücretsiz ve ücretli kampanya açma seçenekleri bulunan CreatorDen platformunda, hedef kitlenize uygun gelen teklifler arasından yalnızca istediğiniz influencer’ları seçerek işbirliği yapabilir, influencer bütçeleri için online ödeme yapabilir, ürün ve/veya hizmet karşılığında işbirlikleri yapabilir. Influencer ile pazarlık yapabilir ve revize verebilirsiniz. Aynı zamanda orta vadeli, süreklilik arz eden çalışmalarınız için marka hedef ve eforlarınıza uygun olarak influencer marketing projeleri geliştirilerek uçtan uca yönetim ve raporlama hizmeti verilir.

Nasıl Başvururum

CreatorDen ile görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için yukarıdaki ''Hemen Başvur'' butonuna tıklayarak başvurunuzu anlık olarak CreatorDen’e gönderebilirsiniz. Başvurunuz iletildikten sonra CreatorDen temsilcileri kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca, CreatorDen Platform’una kayıt olarak, sağ üst panelde İdeaSoft tarafından sizlere verilecek olan müşteri kodunu girip İdeaSoft müşterisi olduğunuzu belirtip indimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İndirim kuponu : İDEASOFT10

Firma bilgileri
  • Kategori: Sosyal Medya Ajansları
  • Firma Adı: CreatorDen
  • Şehir: İstanbul
  • Minimum Proje Fiyatı: 500 TL
Ekran görüntüleri