Webzmind

Firma Bilgileri
Seo Ajansları
Webzmind
3000+
1.500 TL
Screenshots

Webzmind Hakkında

İdeaSoft çözüm merkezinde daha önce Blogelli olarak yer alan şirket, uluslararası hedefleri doğrultusunda markasını WebzMind olarak yenilemiştir. SEO çalışmaları konusunda uzman olan WebzMind, Google arama sonuçlarında üst sıralara yükselmeniz için doğru web sitelerinde doğru backlink yöntemlerini kullanabilen bir ajanstır.

Bugüne kadar yüzlerce blog ve haber sitesinde müşterilerine ait backlinklerin oluşmasını sağlayan WebzMind, e-ticaret sitelerine ihtiyaç duydukları site içi ve site dışı SEO çalışmalarını uygun fiyatlarla sunuyor.

WebzMind, SEO kriterlerine uygun 3.000'den fazla haber sitesi ve blog ile link inşası çalışmaları yapmaktadır. WebzMind ile çalışarak hedeflerine ulaşan ulusal ve uluslarası bir çok şirket bulunmaktadır.

Webzmind Sunduğu Hizmetler

WebzMind'ın en önemli özelliği tüm SEO çalışmalarını sizin adınıza yapmasıdır. Anahtar kelime analizi, site içi SEO ayarlarının yapılması, site içi içerik üretimi, içeriklerin sitenizin yönetim panelinden güncellenmesi, site içi backlinkler oluşturulması, site dışı içerik üretimi, üretilen içeriklerin SEO kritelerine uygun doğru web sitelerinde yayınlanması ve sonuçların raporlanması gibi tüm süreçler WebzMind ekibi tarafından yürütülmektedir.

WebzMind'ın backlink çalışmaları SEO otoritesi yüksek web sitelerinde makale, tanıtım, haber metni yayınlanarak yapılmaktadır. Forum sitelerine yorum yazmak, sosyal medya hesaplarından link vermek, paravan sitelerden/bloglardan link almak gibi fayda getirmeyen ve zararlı backlink çalışmaları kesinlikle yapılmaz.

Günümüzde Seo çalışmalarının %35’i site içini,%65’ini de site dışı çalışmalar kapsamaktadır.Yani site dışı Seo e-ticaret siteleri için büyük rol oynamaktadır.Anahtar kelime girişleri,ürün açıklamaları,fotoğraf etiketleri, ”Head” etiketleri site içi Seo optimizasyonu için kullanılırken;Link bulding,faydalı sitelerden backlink almak ve özgün içerikler yayınlamak gibi çalışmalar da site dışı Seo çalışmaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Backlink Çalışmaları Neden Gerekli?

Arama motorlarında bir sorgu yapıldığında en üst sıralarda olmak bir e-ticaret sitesi için trafik ve satış kaynağı anlamına gelmektedir. Bu yüzden bir çok e-ticaret sitesi arama motoru optimizasyonu kısa adıyla SEO çalışmaları yapmakta ve sitelerini arama motorlarında üst seviyelere çıkarmaktadır.

Ancak e-ticaret siteleri SEO çalışmalarını sadece site içi optimizasyon olarak algılamaları, yapılan işlemlerden tam manasıyla sonuç alınamamasına neden olmaktadır. Her ne kadar site içi SEO çalışmaları önemli olsa da site dışı SEO çalışmaları yapılmadan verim almak mümkün değildir.

,

Peki site dışı SEO nedir? SEO açısından değerli web sitelerinden web sitenize link verilmesi olarak tanımlanan link inşası çalışmaları doğru yöntemlerle yapıldığında sonuç verir. Link alınacak doğru sitelerin belirlenmesi, linkleri doğru içeriklerle, doğru zamanlarda ve doğru yoğunlukta alınması gerekmektedir. Alacağınız linklerin hedeflediğiniz anahtar kelimelere doğru bir şekilde planlanması da büyük önem taşır. Forum sitelerine, bloglara yorum ekleyerek link almak, paravan bloglar yaratıp buralardan link almak, SEO açısından fayda yerine zarar getirmektedir.

WebzMind; yayıncı ağında bulunan tekstil, ayakkabı, moda, elektronik, kozmetik, alış veriş, otomobil, hırdavat gibi birbirinden farklı bir çok sektördeki kaliteli bloglar ve haber sitelerinden sizin sitenize yönlendirilecek backlinklerin sizin için hazırlamış olduğu metinler ile kalıcı olarak yayınlanmasını sağlar. Bu sayede hem arama motorlarında üst sıralara yükselirken hem de markanızın duyurulmasına katkı yapmış olursunuz.

Webzmind Avantajları

  • 3.000'den fazla blog ve haber sitesinde içerik yayınlayabilme olanağı
  • Content marketing, Dijital PR ve SEO çalışmalarını birlikte yapabilir,
  • Bloglarda video, metin ve resim paylaşımları gerçekleştirebilir,
  • Markanız için yapılacak çalışmalarda her blogda farklı bir içerik yayınlayabilir,
  • İçerik ve makale desteğini uzman içerik editörleri tarafından alabilir,
  • SEO kriterlerine uygun çalışma ile farklı sitelerde farklı içerikleri kalıcı olarak yayınlayabilir
  • MOZ, Majestic, Domain yaşı, IP adresi gibi verilere göre seçilen yayıncı networkü ile çalışarak Google arama sonuçlarında garantili yükselme olanağı.
  • Nasıl Başvururum?

    E-Ticaret sitenizi siz de Google arama motorlarında üst sıralara çıkarmak,marka bilinirliğiniz yükseltmek ve sitenize ziyaretçi sayınızı arttırarak satış hacminizi yükseltmek için yukarıdaki başvur butonu basıp başvuru yapabilirsiniz.Başvuru sonrasında WebzMind müşteri temsilcileri en kısa sürede sizi arayarak yardımcı olacaktır.