SEOPix

SEOPix Hakkında

SEOPix, 2018 yılında kurulan dönüşüm odaklı dijital pazarlama ajansıdır. Kocaeli'nde bulunan fiziki ofislerinde alanında uzman genç ve dinamik kadrosu, tükenmeyen enerjisi ile hizmet vermektedir. Genç girişimciler tarafından kurulmuş ve çok kısa zamanda ivme kazanarak önemli projelere imza atmışlardır. Arama Motoru Optimizasyonu, Google Ads Reklamları, Yaratıcı Web Tasarım, E-ticaret çözümü hizmetlerinde iyi bir iletişim ve danışmanlık desteği ile müşterilerini e-ticarete hazırlamaktadır.

SEOPix Hizmet Detayları

SEO (Search Engine Optimization), kişisel ya da kurumsal markaya ait internet sitesinin, arama motoru beklentilerini karşılarken kullanıcı deneyiminden de ödün vermeyecek şekilde site içi ve dışı boyutlarında optimize edilmesidir.

SEOPix'te doğru anahtar kelime ve rakip analizleri ile başlayan bu süreç adım adım ve titizlikle işlenmektedir. İç SEO ve Dış SEO olarak ikiye ayrılan süreçte lokasyona göre SEO çalışmaları için de destek verilmektedir.

İhtiyacınıza göre Google hizmetleri; Google Ads, Analytics, Tag Manager, Merchant kurulumları da uzman ekiplerce yapılmaktadır. İkinci adım, uzman araçlar ile sayfanızın taranarak sonuçlarının detaylı şekilde raporlandırılmasıdır. Tarama sonrası; Hedef Kelime Grupları, Rakip Sayfa Analizleri, Sayfa ve Yazılım Hatalarının tespiti de raporlarda sizlere ayrıca sunulmaktadır.

Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizin SEO'sunu geliştirmek, hedef kitlenize daha kolay ulaşabilmek için uzman bir ekipten destek almak isterseniz, SEOPix'in sizlere sunacağı uygun ve avantajlı kampanya fiyatları için başvurunuzu "Hemen Başvur" butonu üzerinden bize iletebilirsiniz. SEOPix uzmanları 48 saat içerisinde sizlerle iletişim kurarak detaylı bilgi vereceklerdir.

Firma bilgileri
  • Minimum Proje Fiyatı: 1.800 TL
  • Ücretlendirme Şekli: Aylık
  • Web Sitesi: www.seopix.net/seo
Ekran görüntüleri
Detaylı Bilgi İçin Arayın