SEOperf

Firma Bilgileri
seoperf.com
2500 TL
Aylık
İstanbul
Screenshots

SEOperf Hakkında

SEOPerf; Peak Grup altında yer alan, bütünleşik pazarlama hizmeti sunan performans ajansıdır.

Uzmanlık alanları kapsamında şeffaf ve pratik çözümler sunar. Markaların öncelikleri ve ihtiyaçları ile uyumlu, özelleştirilmiş stratejiler doğrultusunda iş sonuçları üretir. Bu amaçla, marka algı deneyimini güçlendirmek ve satışlarınızı arttırmak adına pazarlama ve satış yolculuğunuzu birleştirir.

SEOPerf, sonuç odaklı çözümlerimiz ile doğru hedef kitleye ulaşarak, markaların potansiyel müşterilerine ulaşmasına yardımcı olur. Bunu yaparken tüm dijital pazarlama sürecini takip eder, oluşabilecek herhangi bir sorunda anlık destek alabileceğiniz profesyonel bir ekip ile yol alır. SEOPerf'in sektörlere özgü çözümleri ile potansiyel müşterilerinize çok daha kolay erişebilirsiniz.

Fayda ve Avantajları

Arama motorlarının bir anlama dili vardır ve indexlediği tüm siteleri bu dile göre kavramaya çalışır. Arama motoru optimizasyonu dediğimiz SEO, arama motorlarının bu diline uygun bir şekilde dizayn edilmesi ve geliştirilmesidir.

Türkiye'de en çok kullanılan arama motoru %95'lik bir oranla Google olduğu için SEO çalışmaları da Google ile doğrudan bağlantılı hale gelmiştir. Google'da bir ürünü ya da kelimeyi aradığınızda karşınıza çıkan alakalı sonuçların sıralamasını SEO belirler. Dolayısıyla e-ticaret firmaları satışa sundukları ürünlerle ilgili kelimeler Google'da arandığında üst sıralarda görünmek istiyorlarsa mutlaka SEO çalışmalarına özen göstermelidirler.

SEO çalışması; analize dayalı, üretkenlik gerektiren ve birçok detayı olan bir çalışma olduğu için online ticaret ile ilgilenen bir çok firma SEO'nun ne olduğunu bilmemekte ve optimizasyonun firmalarına ne katacağının farkına varamamaktadır. Mutlaka uzmanlar tarafından detaylıca gerçekleştirilmesi gereken SEO çalışmaları uzun vadeli yatırımlar olup, e-ticaret sitelerinin gelecekteki kaderini belirleyecek kadar önemldir. Süreklilik arz etmesi gereken çalışmalar bütününden oluşan SEO, her ay optimize edilen ve güncellenen çalışmaları içerir.

SEOPerf potansiyel müşterilerinizin satışa dönüşebilmesi için 360 derece dijital ajans hizmeti ile tüm dijital pazarlama sürecinde sizin yanınızda olur. Dijital pazardaki trendleri takip etmenizi sağlar. Haftalık, aylık raporlamalar ve değerlendirme toplantıları ile sizinle dirsek teması ile çalışır.

Çalışma Alanları

  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  • Online İtibar Yönetimi
  • Performans Reklamcılığı (Google, Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin)
  • İçerik Pazarlaması
  • Veri Analizi ve Dönüşüm Optimizasyonu Danışmanlığı
  • Geleneksel ve Dijital Medya Satın Alma
  • Nasıl Başvururum?

    E-ticaret sitenizi Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkarmak, marka bilinirliğinizi sağlamak ve sitenizde ziyaretçi sayınızı arttırarak satış hacminizi yükseltmek için yukarıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz 24 saat içerisinde iletilecek ve SEOperf müşteri temsilcileri en kısa sürede sizi arayarak detaylı bilgi vereceklerdir.