Crovu

Firma Bilgileri
SEO Ajansları
Crovu
İstanbul
1.500 TL
Screenshots

Crovu Hakkında

Bireysel ve kurumsal sosyal medya hizmetleri konusunda Türkiye’nin lider sağlayıcılarından teknoloji ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) şirketi Crovu, Instagram, Twitter, YouTube ve Facebook üzerinden takipçi, beğeni, görüntülenme, izlenme konularında geliştirme hizmetinin yanı sıra sitenizin trafiğini artırmak, yeni hedef kitlelere ulaşmak ve markanızın bilinirliğini artırmak için SEO çalışmaları hizmeti sunuyor.

Crovu,bugüne kadar Türkiye ve Avrupa ülkelerinden 92 binden fazla müşteriye hizmet veriyor olup,Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın lider SEO ve sosyal medya servis sağlayıcılarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Crovu, yazılım ve e-ticaret alanlarındaki faaliyetlerinin yanı sıra, kurumsal firmalara; SEO danışmanlığı, yazılım danışmanlığı, web tasarım, güvenlik ve yazılım hizmetleri, reklam danışmanlığı alanlarında da hizmet vermektedir.

Crovu hizmet alanları

 • SEO danışmanlığı
 • Yazılım danışmanlığı
 • Web tasarımı
 • Güvenlik ve yazılım hizmetleri
 • Reklam danışmanlığı
 • Kullanım Alanları ve Faydaları

  Sitenizin trafiğini artırmak, yeni hedef kitlelere ulaşmak ve markanızın bilinirliğini artırmak için SEO çalışmalarına ihtiyacınız olacaktır. Arama motoru optimizasyonu gerçekleştirilirken asıl hedef arama motorlarında ilgili kelimelerde üst sıralarda listelenmektir. Bu da ürün ve hizmetleriniz çok daha yüksek kitlelere ulaşmasında önemli bir ölçüttür.

  SEO, Türkçesiyle Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları, internet sitenizin arama motorlarına uyumlu bir hale getirilmesidir.

  Dijital dünyada izinli pazarlamanın en iyi yöntemlerinden biri olan SEO, arama sonuçlarında kullanıcıların çoğunlukla ilk sayfada yer alan siteleri ziyaret etmesinden dolayı şirketler ve bireyler için önem arz etmektedir.

  SEO hizmetimizle, web sitenizin, ürün ve hizmetlerinizin ilgili anahtar kelimelerde daha üst sıralarda listelenmesini ve arama trafiğinde o kelimeye ait maksimum ziyaretçiye ulaşmanızı hedeflemektedir.

  Nasıl Başvururum?

  Alanında uzman ekibiyle birlikte şirketinizi SEO çalışmalarıyla üst sıralara taşımak,marka bilinirliğini, satış oranlarınızı ve karlılığınızı arttırmak için yukarıda bulunan "hemen başvur" butonuna tıklayıp başvuru formunuzu gönderebilirsiniz. Başvurunuzdan kısa süre sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.