Wirecard

Wirecard Hakkında

Almanya’nın en değerli Finans Kuruluşu olan Wirecard AG’nin; BDDK’dan Ödeme ve Elektronik Para lisansına sahip Türkiye’deki iştirakidir. Türkiye’de Mobil Ödeme alanında açık ara lider konumda olan Wirecard; Sanal POS, Pazaryeri Çözümü, Elektronik Para, Kart Saklama ve ödeme güvenliği konusunda 3.000'den fazla kurumsal müşteriye ödeme hizmetleri sunmakta ve müşterilerin kendi uluslararası ödeme stratejilerini geliştirmelerine destek olmaktadır.

Masterpass, BKM Express, Mobil Express, PayCell, Assecco gibi kart saklama platformlarının hepsine entegre olan tek Ödeme kuruluşu olan Wirecard; aynı anda Mobil Ödeme ( Operatör faturasından tahsilat), Elektronik Para ve Sanal POS ile kartlı ödeme sistemlerini bir arada sunan Türkiye’deki tek şirkettir.

Anında Sanal POS Nedir?

Wirecard ve IdeaSoft iş birliği ile hazırlanan Wirecard Başvuru ekranı ile hiçbir belge ve evrak ihtiyacına gerek duymadan anında 7 bankanın Sanal POS’u ile taksitli veya peşin seçenekleri ile ödeme almaya başlayabilirsiniz. IdeaSoft’un sunmuş olduğu yazılımı kullanmaya başladığınız andan itibaren e-ticaret siteniz Wirecard ile entegre olacak, müşterilerinize avantajlı, hızlı ve güvenli bir ödeme süreci sunacak ve bankalar ile ayrı ayrı anlaşmaya gerek kalmadan kredi kartıyla ödeme alabileceksiniz.

Fayda ve Avantajları

 • Kurulum Ücreti, Yıllık/Aylık Üyelik Bedeli veya Aidat Ücreti ödemezsiniz.
 • Her bir POS için bankalara başvuru yapmaya gerek kalmadan, tek başvuru ile 7 farklı bankanın (Bonus, World, Maximum, Cardfinans, Bankkart, Advantage, Paraf) sanal POS'una anında sahip olabilirsiniz.
 • Hesabınız anında açılır. Anında ödeme almaya başlarsınız.
 • Wirecard Sanal POS, dünya çapında en güvenilen PCI-DSS sertifikaların en yükseğine sahiptir. Bu sertifikalara uygun ödeme altyapısı ve Akıllı Sahtecilik (Fraud) Önleme sistemleri ile işlemleriniz en üst seviyede kontrol edilerek güvenli olarak gerçekleştirilir.
 • Alman disiplinine sahip çalışan kadrosu ile hızlı ve çözüm odaklı bir iletişime sahip olursunuz.
 • Kart saklama ve tekrarlı ödeme sistemleri ile müşteri deneyiminizi üst düzeye çıkartabilirsiniz.
 • Kolay kullanıma sahip Wirecard Panel’i ile siparişlerinizi görüntüleyip iadelerinizi yönetebilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizde online ödeme alabilmek için Wirecard Sanal POS'una sahip olmak istiyorsanız, IdeaSoft panelinizden POS’larınıza tıklayarak anında Wirecard Sanal POS’unuzu kullanıma açabilirsiniz veya yukarıdaki "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu Wirecard’a anında iletebilirsiniz. Wirecard müşteri temsilcileri 24 Saat içerisinde sizi arayarak entegrasyon hakkındaki sorularınızı cevaplayacaklardır.

Firma bilgileri
 • Firma Adı: Wirecard
 • Kategori: Ödeme Sistemleri
 • Web Sitesi: www.wirecard.com.tr
 • Geri Ödeme Süresi: Ertesi Gün
Ekran görüntüleri
E-ticareti Ücretsiz Deneyin