Vepara

Vepara Hakkında

Vepara, 2020 yılında dijitalleşen dünyaya uyum sağlamak ve ödeme sektöründeki yenilikçi bakış açısıyla kullanıcılarını buluşturmak üzere kuruldu. 2022 yılında TCMB’den ödeme hizmeti sunmak ve elektronik para ihraç etmek üzere yetkilendirilerek faaliyet izni lisansını almıştır. Lisanslama dönemi boyunca kullanıcılarının ihtiyaçlarına kulak vererek ve herkese dokunmayı amaçlayarak 360° bakış açısıyla ürünlerini geliştirdi. Vepara bu bakış açısı ile sanal POS, link ile ödeme alma, abonelik yönetimi, toplu para gönderimi, dijital cüzdan, ön ödemeli kart, sanal IBAN ve daha fazlasını tek bir çatı altında birleştiriyor.


IdeaSoft & Vepara İş Birliğinin Faydaları

%100’e yakın işlem başarı oranı ve uygun komisyonlarla Vepara Sanal POS, IdeaSoft ayrıcalığıyla yanınızda! Güvenli ve hızlı satış yapmak Vepara ile çok kolay!

Tek Entegrasyonla Tüm Kart Markalarından Ödeme Alma İmkanı

  • Tek entegrasyonla hızlıca ödemeye almaya başlayabilirsiniz.
  • Tüm bankalarla tek tek anlaşma yapmaya gerek kalmadan Vepara ile Bonus, CardFinans, Maximum, Paraf, World, Ziraat Bankkart Combo, SağlamKart kart markalarına taksit imkanını yakalayabilirsiniz.

Esnek Ödeme Seçenekleri

  • Vepara Sanal POS ile günlük, haftalık ya da aylık ödeme seçenekleriyle çalışabilirsiniz.
  • Dilerseniz tek çekim dilerseniz taksitli işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Süreç Yönetimi

  • Tek bir panel üzerinden tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
  • Raporlama sistemi ile işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.
  • Özel olarak geliştirilen Vepara ödeme alma sihirbazı hizmeti ile kullanıcı dostu bir ödeme alma sayfasına sahip olabilirsiniz.

Kart Saklama

  • Periyodik ödeme almak isterseniz, kart saklama çözümü ile ödeme işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

Vepara’nın Sanal POS hizmetine başvurmak için "Hemen Başvur" butonuna tıklamanız yeterlidir. Başvurunuz alındıktan sonra Vepara müşteri temsilcileri 24 saat içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Firma bilgileri
Ekran görüntüleri