PayU

Firma Bilgileri
Ödeme Sistemleri
Naspers Grup
İstanbul
2500+
Screenshots

PayU Hakkında

Dünyaca ünlü medya ve teknoloji firması Naspers’ın ödeme sistemi markası olan PayU Türkiye ofisini 2011 yılında açarak e-ticaret firmalarına banka sanal Pos’ları dışında alternatif bir çözüm sunmuş ve büyük ilgili görmüştür.

Ödeme sistemleri konusunda uzman kadrosu ile Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmeye devam eden PayU sektörün en önde gelen kuruluşlarından biridir.

Kullanım Alanları

Her ne kadar kredi kartı bilgilerinin internette paylaşmaktan çekinen tüketiciler olsada Türkiye’deki online alışverişlerin çok büyük bir kısmında kredi kartlarının kullanıldığını görmekteyiz. E-ticarette giderek yaygınlaşan kredi kartı kullanımı ile birlikte E-ticaret firmaları da banka sanal Pos’ları dışında alternatif Pos ve Ödeme sistemlerini keşfetmek durumundalar.

Türkiye’de tüketicilerin en az 3 adet kredi kartı olduğunu ve bunları kendi bütçeleri doğrultusunda yönettiğini düşünürsek, bir e-ticaret firmasında tüketicilerin büyük çoğunluğunun ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için bir çok markanın sanal Pos’unun bulunması gerektiğini söyleyebiliriz.

Faydaları Ve Avantajları

  • Bankalara sanal Pos için tek tek başvuru yapmaktan ve zaman kaybetmekten kurtulursunuz
  • Tek başvuru ile 6 farklı bankanın sanal Pos’una sahip olursunuz
  • Her bankaya tek tek yıllık ücret ödemez tek bir yıllık ücret ödersiniz
  • Her marka için farklı farklı komisyon oranlarıyla kafanız karışmaz, her banka için aynı komisyon oranlarını kullanırsınız
  • Tüm iptal ve iade süreçlerini tek bir panel üzerinden yönetirsiniz
  • 200’e yakın Fraud filtresi ve 3D Secure ile güvenli bir şekilde ödemelerinizi alırsınız
  • Yurt dışı kredi kartlarından da ödeme kabul edebilirsiniz
  • Nasıl Başvururum?

    Sizde e-ticaret sitenize 6 farklı bankanın sanal Pos’unu eklemek ve kullanıcılarınızın güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamak istiyorsanız, yukarıdaki Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu anında PayU Ödeme hizmetlerine iletebilir ve müşteri temsilcilerinin sizi kısa sürede aramasını sağlayabilirsiniz.