ParamPos

ParamPos Hakkında

Uzun zamandır ödeme ve tahsilat konularında; Adalet Bakanlığı, Barolar ve benzer kamu kuruluşlarına çözümler üreten Turuncu Holding, ödeme alanındaki tecrübesini online ticaret ile birleştirerek Türk Elektronik Para A.Ş.'yi kurdu ve TurkPos markasını üretti.

2015 yılından itibaren e-ticaret firmalarına hizmet vermek isteyen Türkiye'deki ilk ödeme kuruluşu lisansına sahip olan TurkPos, online ödeme sistemleri alanına yeni bir enerji kazandırmak hedefi ile çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

ParamPos Kullanım Alanları

Türkiye'de kullanılmakta olan 150 Milyon'a yakın kredi ve banka kartı mevcut ve elektronik ticaretinde en önemli ödeme aracı olarak ortaya çıkıyor.Tüketicilerin büyük bir çoğunluğu birkaç markanın kredi kartını kullanmakta. Özellikle e-ticaret sitelerinde taksitli alışveriş yapılmasını isteyen e-ticaret firmalarınında bu doğrultuda düşünerek birkaç markanın sanal Pos'larını edinmeleri gerekmektedir.

Sanal Pos'ların tek tek bankalardan alınması hem maaliyet hem de süre açısından KOBİ'ler için zorlayıcı olabiliyor. Dolayısıyla lisanslı ödeme kuruluşlarıyla çalışmak hem yıllık Pos maliyetleri ve oranları açısından hemde hızlı entegrasyon anlamında e-ticaret firmalarının hızlı şekilde sektörde yer almasını olanak tanıyor.

ParamPos Faydaları Ve Avantajları

 • Her banka için ayrı ayrı başvuru yapmazsınız
 • Tek bir başvuru ile 7 farklı markanın sanal Pos'una sahip olursunuz
 • Her Pos için farklı yıllık ücretler ödemezsiniz
 • Tüm sanal Pos işlemlerini tek bir panel üzerinden yönetirsiniz
 • Gelişmiş Fraud filtreleri sayesinde Fraud riskinizi en aza indirirsiniz
 • Farklı Pos'lar için farklı komisyon oranlarıyla uğraşmaz,tek bir komisyon oranı tablosu ile çalışırsınız
 • Nasıl Başvururum

  E-ticaret sisteminizde online ödeme alabilmek için ParamPos ile çalışmak istiyorsanız, yukarıdaki başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu ParamPos'a anında iletebilirsiniz. Kısa süre içerisinde ParamPos müşteri temsilcileri sizi arayarak entegrasyonunuz için gereken bilgileri sizlere akataracaklardır.

  Firma bilgileri
  Ekran görüntüleri