ParamPOS

ParamPOS Hakkında

ParamPOS, bankalarla tek tek anlaşma yapmaya gerek kalmadan hem online hem de fiziki işyerinde müşterilerden kredi, banka kartı ve ön ödemeli kart ile tek çekim veya taksitli olarak Sanal POS üzerinden ödeme alınmasını sağlayan bir online tahsilat sistemidir.

En Popüler E-ticaret Siteleri Param’a Güveniyor!

Black Friday gibi önemli ve yoğun kampanya dönemlerinde de e-ticaret sitelerinin yanındayız. Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri ve pazar yeri platformları da sanal POS konusunda bize güveniyor. Dakikada 8500 işlem gibi yüksek işlem oranlarında bile müşterileriniz herhangi bir kesinti ile karşılaşmıyor!


ParamPOS Kullanım Alanları

Türkiye'de kullanılmakta olan 150 Milyon'a yakın kredi ve banka kartı elektronik ticaretin de en önemli ödeme aracı olarak ortaya çıkmaktadır. Tüketicilerin büyük bir çoğunluğu birkaç markanın kredi kartını kullandığından, e-ticaret sitelerinin de taksitli alışveriş imkanı sunan farklı bankalardan sanal POS kullanmaları gerekmektedir.

Ancak bu hizmetin tek tek bankalardan alınması hem maliyet hem de süre açısından e-ticaret siteleri ve KOBİ'ler için zorlayıcı olabiliyor. Dolayısıyla Param gibi BDDK lisanslı ödeme kuruluşları ile çalışmak hem yıllık POS maliyetleri ve oranları açısından hem de hızlı entegrasyon anlamında e-ticaret firmalarının hızlı şekilde sektörde yer almasına olanak tanıyor.

Siz de ParamPOS ile her bankadan ayrı Sanal POS almanıza gerek kalmaksızın 22 banka ile anlaşmalı tek bir POS sistemi ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

ParamPOS Faydaları ve Avantajları

  • Türkiye’nin en uygun komisyon oranları ile ödeme alırsınız.
  • Tek başvuru ile 22 bankadan ödemenizi tek bir panelden kontrol edersiniz.
  • Her POS için farklı yıllık ücretler ödemezsiniz.
  • Tüm Sanal POS işlemlerini tek bir panelden yönetirsiniz.
  • Gelişmiş Fraud desteği ile hem kendiniz hem de müşterilerinizin güvenliğinden endişe etmezsiniz.
  • Farklı POS'lar için farklı komisyon oranları ile uğraşmaz, tek ve taksitli çekimler için tek tabloda belirlenen komisyon oranları ile çalışırsınız.

Nasıl Başvururum?

E-ticaret sitenizde online ödeme alabilmek için ParamPOS ile çalışmak istiyorsanız, "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu ParamPOS'a anında iletebilirsiniz. 24 saat içerisinde Param müşteri temsilcileri sizi arayarak entegrasyonunuz için gereken bilgileri aktaracaklardır.

Firma bilgileri
  • Geliştirici: TURK Elektronik Para A.Ş.
  • E-mail: destek@param.com.tr
  • Web Sitesi: param.com.tr
  • Kullanıcı: 48.000+
Ekran görüntüleri