Ozan

Ozan Hakkında

Kullanıcılarını geleceğin finansal servisleriyle buluşturmak üzere yola çıkan Ozan Elektronik Para, 6493 sayılı yasa kapsamında BDDK tarafından lisanslanmış, Ocak 2020 itibarıyla ise tüm faaliyetlerini TCMB’nin denetim ve gözetiminde sürdüren bir elektronik para kuruluşudur.

Ozan Elektronik Para; geliştirdiği Ozan SuperApp uygulaması ile kullanıcılarına tüm dünyada, saniyeler içerisinde hesap açmadan para transferine, sanal karttan ön ödemeli karta, fatura ödemeden karekod ile ödeme yapma ve ödeme almaya kadar tüm finansal servisleri sunarken aynı zamanda günlük hayata dokunan mesajlaşma uygulamalarından e-ticarete, uçak bileti satın almadan market siparişine kadar birçok hizmeti de tek bir uygulama üzerinden kullanıcılarıyla buluşturmayı hedeflemektedir.

Ozan Enterprise ürünü ile işletmelere, Freelancer’lara ve Influencer’lara kapsamlı bir ödeme alma hizmeti sunmaktadır. Ödeme geçidi hizmeti, kart saklama, sanal POS, fiziki POS, linkle veya karekodla ödeme alma ve Ozan SuperApp Business gibi birçok hizmeti sağlayan Ozan Enterprise kullanıcılarına güvenli, kolay ve hızlı ödeme alma hizmetini uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemektedir.

Uluslararası lisans çalışmaları ile yakında İngiltere, Avrupa, ABD’de de faaliyetlerine başlamaya hazırlanan Ozan Elektronik Para’nın İstanbul ve Londra'da ofisleri bulunmaktadır. Ozan Elektronik Para, 60 kişilik tecrübeli isimlerden oluşmaktadır.

IdeaSoft & Ozan Elektronik Para İş Birliği

Ozan Elektronik Para, sunduğu servisler ve hizmet kalitesi ile kullanıcılarının işlerine değer katmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda ödeme almaya dair gerekli olan, kullanıcının tercihine göre geleneksel ve yenilikçi tüm servisleri IdeaSoft kullanıcılarına özel, avantajlı fiyatlarla sunmaktadır.

  • IdeaSoft & Ozan iş birliği ile Axess, Bonus, World, Paraf, Sağlam Kart, Maximum, Bankkart, Cardfinans kart ailelerinden taksitli satışlar yapabilir, tüm banka kartlarından ödeme alabilirsiniz.
  • Herhangi bir üyelik ya da yıllık aidat ücreti ödemezsiniz.
  • Ödemelerinizi Dolar, Euro, Sterlin, Riyal olarak alabilir ve dünyanın dört bir yanına satış yapabilirsiniz.
  • 7/24 hizmet veren destek servisine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
  • Yapay zeka destekli sahtecilik önleme sistemi sayesinde, şüpheli işlemlere karşı iş yerlerini korur ve olası chargeback durumlarını minimize eder.

Nasıl Başvururum?

IdeaSoft altyapısını kullanıyor ve Ozan ile gerçekleştirmiş olduğumuz iş birliğinden yararlanmak istiyorsanız, "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak başvurunuzu hızlıca Ozan Elektronik Para'ya iletebilirsiniz.

Firma bilgileri
  • Şehir: İstanbul
  • Hizmet: Sanal POS
  • Fiyat: Kampanyalı
Ekran görüntüleri