iPara

Firma Bilgileri
Multinet
satis@ipara.com.tr
www.ipara.com
2500+
Screenshots

iPara Hakkında

Kartli ödeme cözümleri konusunda Türkiye'nin en buyuk firmalarindan MultinetUp iştiraki olan iPara; bir online ödeme sistemi kuruluşudur. E-ticaret sektöründe 2012 yılından beri faaliyet gösteren iPara, Kobi’lerin online ödeme almalarını daha kolay hale getiren hızlı ve güvenilir sistemleri ile faaliyet gösterdiği sektörde bilinen ve güvenilir bir firmadır.

Kullanım Alanları

Türkiye’de 105 milyon kredi kartı ve 94 milyon banka kartı aktif olarak kullanılmakta ve dolayısıyla E-ticaret sektöründe de en önemli ödeme aracı kredi kartları olarak karşımıza çıkmakta.Online ticaret yapan firmaların aldıkları siparişlerin %65’i kredi kartı ile ödenmekte ve son kullanıcılar en az 3 farklı markanın kredi kartını kullanmaktalar.Bu yüzden kredi kartı taksit sınırlaması bulunan sektörler dışında e-ticaret yapan Kobi’ler,sanal Pos ihtiyaçlarını sadece bir banka veya markanın sanal Pos’unu kullanarak çözememekteler.

iPara’nın sunmuş olduğu hizmet ile birlikte İpara kullanan online mağazalar,tek bir başvuru ile 7 farklı markanın sanal Pos’una 24 saat içerisinde sahip olabiliyor ve müşterilerine bu bankaların kartlarıyla yapacakları alışverişlerde taksit imkanı sunabiliyor.

Faydaları Ve Avantajları

  • Bankalara tek tek başvurmak yerine tek bir başvuru yaparsınız
  • Her bir sanal Pos için ayrı ayrı yıllık ücret ödemezsiniz
  • 7 farklı kredi kartından taksitli veya tek çekim ödeme alabilirsiniz (Word,Axess,Bonus,Maximum,Paraf,Asya Card, Card Finans)
  • Tek bir başvuru ile 48 saat içerisinde 7 bankanın sanal Pos’una sahibi olursunuz
  • Tüm markaların sanal Pos’larında tek bir komisyon tablosu ile çalışırsınız,kafanız karışmaz
  • 150’den fazla Fraud ve sahtekarlık önleyici filtre ile ödemeleriniz garanti altına alırsınız
  • Tüm kredi kartı siparişlerinin iptal ve iade süreçlerini tek bir panel üzerinden yönetirsiniz
  • Nasıl Başvururum?

    iPara’ya başvurmak için yukarıdaki başvur butonuna tıklamanız yeterlidir. Başvurunuz anlık olarak iPara temsilcilerine iletilir ve kısa süre içerisinde sizinle iletişim kurulur.