fbpx

Sovos

Sovos Hakkında

Sovos, işletmeleri modern işlem vergilerinin yükünden ve riskinden koruyan lider bir yazılım sağlayıcısıdır. KDV, satış ve kullanım vergisi dijitalleştikçe; işletmeler artan riskler, maliyetler ve karmaşıklaşan süreçlerle karşı karşıya kalmaktadır. Sovos Intelligent Compliance Cloud modern vergi için işletmelere vergi belirleme, sürekli işlem denetimleri ve vergi raporlaması alanında sunulan global ve ilk eksiksiz çözümdür. Türkiye ile birlikte Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Avrupa genelinde ofisleri bulunan Sovos, Fortune 500 şirketlerinin yarısı da dahil olmak üzere 7.000'den fazla müşteriyi destekliyor ve çok çeşitli iş uygulamalarıyla entegre oluyor.

Sovos Türkiye e-Fatura Çözümü Nedir?

Sovos e-Fatura, Türkiye’nin e-fatura regülasyonuna tam uyum sağlayan ve elektronik ortamda fatura oluşturmanıza ve saklamanıza olanak tanıyan bir çözümdür. Direkt olarak ERP’nizden ya da Bulut Portal'dan bağlanabildiğiniz bu çözüm, tüm finansal süreçlerinizi çok daha hızlı ve güvenilir hale getirir.

Tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin!

Sovos & IdeaSoft iş birliği ile faturalarınızı elektronik olarak hatasız bir şekilde hazırlayabilir ve alıcısına dijital olarak anında gönderebilirsiniz.

E-faturaya kayıtlı olmayan müşterilerinize ise; e-arşiv faturanızı e-mail yoluyla gönderebilirsiniz!

E-ticaret Yazılımında Elektronik Fatura Oluşturmak

E-ticaret sitesinden satış yaptığınızda, faturalarınız otomatik oluşur ve gönderilir. Diğer tüm satışlarınızda ise, direkt olarak ERP’nizden ya da Bulut Portal’dan bağlanabileceğiniz Sovos e-Fatura çözümü ile hızlı bir şekilde e-fatura oluşturabilir ve gönderebilirsiniz.

Kullanımı kolay bulut portalı üzerinden tüm faturalarınızı tek bir yerden (masaüstü ve mobil) izleme olanağı sunan Sovos e-Fatura çözümü ile manuel işlemleri kaldırır, maliyetinizi düşürürsünüz.

Kolay Arşivleme Çözümü

E-fatura sayesinde, fiziksel dosyalama ve arşivlemeyle işlemi ortadan kalkar. Sovos ile faturalarınızı dijital ortamda 10 yıl boyunca saklayabilir ve tüm verilere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Sovos arşivleme maliyet ve eforlarınızı ortadan kaldırırken, sizi her zaman denetime hazır halde tutar.

E-Fatura ve E-Arşiv Faturanın Avantajları Nelerdir?

 • Hataları en aza indirerek maliyetinizi azaltır.
 • Oluşturduğunuz eletronik faturaları bastırmak ile uğraşmaz; kağıt, toner, dosya masraflarından kurtulursunuz.
 • E-faturaların alıcıya sistemden ulaşması, e-arşiv faturaların da e-posta yolu ile alıcıya gönderilmesi faturalama sürecinizi dijitalleştirerek hızlandırır ve faturalarınızın kargoda kaybolma ve hasar görme riskinin önüne geçer.
 • Dijitalleşme sonucu hızlanan faturalandırma süreci ile tahsilat ve ödeme periyodunuz minumuma iner, nakit akışınız hızlanır. Böylece finansal operasyonlarınızda zamandan ve efordan tasarruf etmiş olursunuz.
 • Sovos özel entegratörlüğü sayesinde; bakım, güncelleme ve güvenlik işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.
 • Nasıl Başvurabilirsiniz?

  IdeaSoft, global olarak şirketleri mevzuat uyumluluğu yükünden ve riskinden koruyan Sovos ile yaptığı iş birliği sayesinde, tüm Sovos e-Dönüşüm çözümlerinden indirimli olarak yararlanmanızı sağlar. Siz de bu avantajdan yararlanmak ve Sovos ile muhasebe ve finans süreçlerinizi daha uygun fiyatlarla devam ettirmek isterseniz, ''Hemen Başvur'' butonuna tıklayarak başvurunuzu hızlıca bize iletebilirsiniz.

  Firma bilgileri
  • Kategori: e-Dönüşüm
  • Firma: Sovos
  • Şehir: İstanbul
  • Kullanıcı Sayısı: 7.000+
  Ekran görüntüleri