T-Appz Mobil Uygulama

T-Appz Mobil Uygulama

Firma Bilgileri
Mobil Geliştiriciler
t-appz
2000 TL
3200 TL
Screenshots

t-appz Hakkında

2009 yılında kurulan ve mobil uygulama konusunda Türkiye'nin tartışmasız en iyi firması olan tmob'un sadece yurt içerisinde değil Madrid, Amsterdam ve Bişkek'te de ofisleri bulunuyor. Türkiye'nin en önemli markalarının mobil uygulamalarını geliştiren tmob, mobil uygulama konusunda IdeaSoft ile entegre olabilen ve e-ticaret sektöründeki kobilere native uygulama deneyimi sunabilen ilk ve tek firma. Daha önce IBM gibi büyük firmalarlada entegrasyon sağlayarak mobil uygulama konusunda iş ortaklığı yapan tmob, sunduğu ürünlerle Türkiye'nin mobil uygulama konusundaki profesyonel markasıdır.

Kullanım Alanları Ve Faydaları

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte hemen hemen hepimiz internet ile olan ilişkimizin çok büyük bir bölümünü telefonlarımız üzerinden gerçekleştirmeye başladık. Gerek bilgi amaçlı gerekse sosyal medyanın yaygınlaşması ile birbirinden farklı alanlardaki uygulamaları deneyimlemekteyiz.Her gün daha fazla mobilize olduğumuz bu dönemde e-ticaret sitelerininde mobilize olması ve mobilden arayüzler ile kullanıcılarına ulaşma gereksinimi hissetmelerine ve bu da mobil e-ticaret uygulamalarının çok hızlı bir şekilde e-ticaret firmaları arasında yaygınlaşmasına neden olmuştur.

IdeaSoft'un tmob firmasının mobil e-ticaret konusunda geliştirilmiş bir ürünü olan t-appz ile entegre olması e-ticaret firmalarının mobil uygulama konusundaki ihtiyaçlarını gidermek ve mobil ziyaretçilerin iyi bir alışveriş deneyimi yaşayarak,e-ticaret firmalarının satış dönüşüm oranlarını arttırmaya yönelik bir adımdır.

E-ticaret sitenizi sık sık ziyaret eden kullanıcılara sahipseniz ya da üye sayınız gün geçtikçe artıyorsa mobil e-ticaret dinamiklerine göre dizayn edilmiş %100 Native olan uygulma ile potansiyel müşterilerinizi müşterilerinize dönüştürebilir ya da mevcut müşterilerinize,çapraz satış stratejileri uygulayarak daha yüksek sipariş adetlerine ulaşabilirisiniz.

Çok hızlı bir şekilde sitenizle entegre olan ve bir kaç adımda dizayn edeceğiniz şekilde kurgulanan t-appz ürünü ile IOS ve Android uygulamanız 1 saat içerisinde hazırlayıp uygulama marketlere sunabilirsiniz.Android marketlerde hemen yayına alınabilen uygulamalar,IOS marketlerde ise Apple'ın denetim kuralları gereği 10-15 gün sonra yayına alınabilmektedir.

Tablet ve telefon için ayrı ayrı görünümler seçebildiğiniz,farklılaştırabildiğiniz bu Native uygulama ile;

  • Üye ve kullanıcılarınıza daha konforlu bir e-ticaret deneyimi yaşatabilir
  • Sitenize ait mobil uygulamanız üzerinden verilen siparişleri,IdeaSoft panelinizde görüntüleyebilir
  • Tamamen Native olan IOS ve Android uygulamalarınızı sadece bir kaç adımda kolayca oluşturabilir ve yazısı tamamen altına gelmesi dışarda kalmaması E-ticaret sitenizi uygulama marketlerde yayınlayabilir
  • Rakiplerinizden farklılaşarak marka değerinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz
  • Nasıl Başvururum?

    IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri'nden birine sahipseniz ve mobil uygulama konusunda profesyonel bir hizmet almak ve Türkiye'nin en iyisiyle çalışarak firmanıza değer katmak istiyorsanız yukarıdaki hemen başvur butonuna tıklayarak tmob ile iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuz anında tmob ekibine iletilir ve tmob müşteri hizmetleri mobil uygulama konusunda detaylı bilgiyi sizlere aktarır.

    Not:

  • Tüm paketlerde kullanılabilen bir servistir