Mowico

Mowico Hakkında

Mowico 2019 yılında kurulmuştur ve e-ticaret sitelerine %100 native IOS & Android mobil uygulama altyapısı sunmaktadır. Kaliforniya ve İstanbul’da ofisleri bulunan Mowico, 15 çalışanı ile şimdiye kadar Türkiye ve dünyada yüzden fazla şirketin mobil uygulama geliştirmesine yardımcı olmuştur. Mowico, IdeaSoft altyapısına tamamen entegre olarak çalışmakta ve IdeaSoft müşterilerine herhangi bir data kaybı yaşatmadan mobil uygulama geliştirme imkanı sağlamaktadır. Mowico ile IdeaSoft altyapınızı dakikalar içinde entegre ettikten sonra Drag & Drop yapısı ile mobil uygulamanızı kolayca tasarlayabilirsiniz.

Kullanım Alanları Ve Faydaları

Mowico olarak biz de IdeaSoft ile tamamen entegre çalışan yapımız sayesinde e-ticaret sitenizin kolayca mobil uygulama haline gelmesine olanak sağlıyoruz. Panel üzerinden çok hızlı bir şekilde sitenizle entegre olan ve birkaç adımda dizayn edebileceğiniz şekilde kurgulanan Mowico ile, herhangi bir sıradan yapıya bağlı olmadan; mobil uygulamanızı istediğiniz şekilde ve bileşenler ile dizayn edebilmenize, müşterilerinizle iletişim halinde olacağınız kanalları düzenleyebilmenize, ve istediğiniz özellikleri dilediğiniz zaman aktif/deaktif hale getirebilmenize imkan sağlıyoruz.

Rakiplerimizden biri ayıran en önemli özellik şüphesiz sunduğumuz limitsiz özellik ekleyebilme ve yapı düzenleyebilme seçeneklerimizdir; Mowico ile size sıradan bir uygulama arayüzü değil, tamamen iş modelinize ve kurumsal kimliğinize uygun mobil uygulamalar dizayn edebilirsiniz.

Nasıl Başvururum?

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketleri'nden herhangi birine sahipseniz, mobil uygulama konusunda profesyonel bir hizmet almak ve firmanıza değer katmak istiyorsanız yukarıdaki Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu Mowico'ya iletebilirsiniz. Mowico müşteri hizmetleri 24 saat içerisinde detaylı bilgiyi aktarmak için sizinle iletişime geçecektir.

Firma bilgileri
  • Geliştirici: Tmob
  • Web Sitesi: mowico.com
  • Şehir: İstanbul
  • Ücretlendirme Şekli: Yıllık
Ekran görüntüleri
E-ticareti Ücretsiz Deneyin