Mapplico

Mapplico Hakkında

Mapplico Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2015 yılından bugüne sadece mobil e-ticaret uygulamaları geliştiren bir firmadır. Merkezi İstanbul’da olup sadece Türkiye’de değil bütün dünyada firmaların mobil e-ticaret uygulama hizmetlerini sunmaktadır.

iPhone ve Android olmak üzere 2 platformda IdeaSoft ile entegre %100 Native mobil uygulama hizmetleri vermektedir.

Tek odak noktası mobil e-ticaret uygulamaları olmasından dolayı en kaliteli çözümleri en uygun maliyetlerle sunabilmektedir.

Kullanım Alanları

Günümüz dünyasında mobilin önemi gün geçtikçe artmakta ve özellikle e-ticaret sektöründe %50’lere varan mobil kullanımının olduğunu görmekteyiz.

Mobil uygulamalar e-ticaret firmalarının müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunmasına ve müşterileri ile sürekli temas halinde olmalarına olanak sağlamasının yanı sıra bir prestij göstergesi olarak da karşımıza çıkmaktadır.

iPhone ve Android mobil uygulamalarının IdeaSoft ile entegre bir yapıya sahip olduğu için size ek bir iş yükü doğurmamaktadır.

Ürünleriniz devamlı olarak IdeaSoft sisteminizden senkronize edildiği için gündelik işlerinize aynı şekilde devam etmeniz yeterlidir.

Gelen siparişlerinizi IdeaSoft sisteminden takip etmenizden dolayı yeni bir panele ihtiyaç duymamaktadır. Sadece tasarım tarafında değişiklikleri yapmanız ve müşterilerinize anlık bildirimler göndermeniz için size sağlanacak panele giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Hizmetler

 • iPhone ve Android uygulamaları
 • IdeaSoft tam entegrasyon
 • Müşterilerinize ücretsiz anlık bildirimler (Push Notification) gönderme imkanı
 • Kurumsal kimliğiniz ile hazırlanan size özel mobil uygulamalar
 • % 100 Native
 • Mobil uygulamalar için Ideasoft mobil site eklentisinin olması yeterlidir.

  Nasıl Başvururum?

  Her geçen gün büyüyen e-ticaret sektöründe sitenizin mobil uygulamasını oluşturarak marka bilinirliğinizi ve kurumsal kimliğinizi bir adım daha yükseltebilirsiniz.Yapmanız gereken,yukarıdaki "hemen başvur" butonunu tıklayıp,talebinizi Mapplico'ya iletebilirsiniz.Daha sonra Mapplico müşteri hizmetleri en kısa süre içerisinde sizi arayıp detaylı bilgi verecektir.

  Firma bilgileri
  • Kategori: Mobil Geliştiriciler
  • Firma Adı: Mapplico
  • Şehir: İstanbul
  Ekran görüntüleri
  E-ticareti Ücretsiz Deneyin