GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü

GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü

Firma Bilgileri
IdeaSoft
Modül
750 TL
Harici Kullanım
Screenshots

GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü Hakkında

IdeaSoft tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin GittiGidiyor'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül, ürünlerinizi GittiGidiyor platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan birkaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.

Kimler Kullanmalı?

Özellikle GittiGidiyor üzerinden halihazırda ürün satışı yapan e-ticaret firmaları ve yeni satış kanalları arayışı içerisinde olan ancak iş yükü dolayısıyla bu işlemleri gerçekleştiremeyen tüm e-ticaret firmaları bu ürünü kullanabilir.

Ayrıca stok durumları, ürün gamları ve kampanya fiyatları hızlı değişiklik gösteren firmalar, bu değişikliklerin takibini tek bir platform üzerinden yapamıyorlar ise bu pazar yerlerinde satış yapmalarını riskli bir hale getirmektedir. Stok, fiyat ve yeni ürün gibi değişiklikleri manuel yapan firmalar, pazar yerlerindeki mağazalarında bu değişiklikleri yapana kadar belirli bir zaman geçmektedir ve bu süre içerisinde son kullanıcı bir ürünü satın aldığında bunu göndermeniz platform ile yaptığınız sözleşme nedeni ile zorunludur.

Dolayısıyla kampanya fiyatlarınızı, yeni ürünlerinizi veya değişen stok miktarlarınızı GittiGidiyor'da da anlık bir şekilde yayınlayarak hem pazar yerlerinden yanlış fiyatlı, negatif stoklu ürün satma riskinden ve yaptırımlarından kurtulur hem de manuel olarak harcadığınız iş gücünü daha verimli bir şekilde kulllanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

GittiGidiyor ile entegre olmak için öncelikle IdeaSoft GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü'ne sahip olmalısınız. Bu modül Platinium Paket içerisinde var olan bir modüldür. Modüle sahip değilseniz bu modülü ek "750 TL" ücret ödeyerek temin edebilirsiniz. Eğer modülünüz aktif ise kullanıcı panelinde GittiGidiyor alanı açılacaktır.

GittiGidiyor Kategori Eşlemesi ve Ürün Aktarımı

GittiGidiyor'daki mağaza adınız ile ilişkilendirdiği ve size ilettiği API bilgilerini IdeaSoft panelindeki alana girerek doğrulama yapmalısınız. Sonrasında GG'nin kategori ağacı ve sizin kategori ağacınızı eşitleyerek, hangi ürünü hangi kategoriye göndereceğinizi, hangi fiyattan göndereceğinizi ve yüzde (%) kaç komisyon uygulayacağınızı belirleyerek kaydetmeniz ve aktarımı başlatmanız yeterli. Böylece ürünleriniz GG mağazanıza gönderilmiş olacaktır.

GittiGidiyor Fiyat ve Stok Güncellemeleri

Ürünlerinizi GittiGidiyor mağazanıza aktardıktan sonra, fiyat ve stoklarınızı belli aralıklarla IdeaSoft panelinden güncelleyebilir ve GittiGidiyor'a gerçek verilerin iletilmesini sağlayabilirsiniz. İlk aktarımdan sonra GG'ye yeni ürünler göndermek isterseniz, göndermek istediğiniz ürünlerin kategori eşleştirmelerini IdeaSoft panelinden yaparak GittiGidiyor'daki mağazanızı günceleyebilirsiniz.

GG mağazanızdan bir satış gerçekleştiğinde ise sipariş bilgisi IdeaSoft paneline düşmeyecek ve e-ticaret sitenize yeni stok bilgisi aktarılmayacaktır. Siparişler için GittiGidiyor panelini kullanmak ve siparişleri GG üzerinden yönetmek daha sağlıklı olacaktır.

Satın alım sonrası kurulum hakkında detaylı bilgi için IdeaSoft Yardım bölümünde yer alan Gittigidiyor Entegrasyonu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Nasıl Satın Alırım?

Pazar yerlerinde de ürünlerinizin satışını gerçekleştirmek istiyor ve manuel işlemlerle vakit kaybetmek istemiyorsanız, GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü hakkında daha detaylı bilgi için satış temsilcinizle görüşebilir veya yukarıdaki "Hemen Satın Al" butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz.

Not:
  • GittiGidiyor ürün aktarım modülü sadece "Platinum" paket içerisinde ücretsiz bir şekilde sunulur.
  • Platinium paket dışında pakete sahip olan müşterilerimizin ek modül alması gerekmektedir.