MultiGift Hediye Kartı

MultiGift Hakkında

Şirketlerin çalışanlarına, müşterilerine veya tedarikçilerine özel bayram hediyesi, çalışan ödüllendirme, doğum günü hediyesi, özel sadakat programı gibi birçok farklı alanda kullanabilecekleri kurumsal hediye kartıdır. Anne bebek ürünlerinden giyime, gıda ve daha pek çok sektörde alışveriş imkanı sunan MultiGift kartlar, şirketlerin kurumsal hediyelerinde büyük kolaylık ve tasarruf sağlıyor.


MultiGift & IdeaSoft İş Birliği

MultiGift kurumsal hediye kartı hediyeyi alana da verene de kolaylık sağlar!

Çalışanlarınıza marketten giyime, elektronikten e-ticarete 20.000’i aşan noktada seçme özgürlüğü sunarken siz de tek bir kart üzerinden binlerce hediye sunabilme esnekliği kazanır; üstelik %39'a varan tasarruf sağlarsınız!

  • Kart ücreti yok
  • IdeaSoft müşterilerine özel ayrıcalıklar
  • Fiziki Kart/Çek ile çalışanlarınıza marketten giyime 20.000 noktada diledikleri gibi alışveriş yapabilme imkânı

Kampanyadan sadece vergi mükellefi olan firmalar yararlanabilmektdir, bireysel başvurular kampanyaya dahil edilememektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için sadece IdeaSoft müşterileri için özel hazırlanan aşağıdaki linki kullanarak MultiGift Hediye Kartı’na başvuru yapmanız gerekir. Bu link dışında yapılan başvurular kampanya kapsamında değildir.

Nasıl Başvururum?

MultiGift Hediye Kartı başvurusu yapmak ve IdeaSoft & MultiGift iş birliğinin avantajlarından yararlanabilmek için "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak yönlendirildiğiniz sayfadaki formu doldurabilirsiniz. MultiGift müşteri temsilcileri detaylı bilgileri paylaşmak için sizinle iletişim kuracaklardır.

Firma bilgileri
  • Hizmet: Gıda&Giyim
  • Kullanım Aracı: Kart
  • Fiyat: Kampanyalı
Ekran görüntüleri
Detaylı Bilgi İçin Arayın