Enpara.com Fiziki POS


Enpara ile olan kampanyamızın süresi dolmuştur.


Enpara.com Hakkında

Enpara.com; 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve şubesiz olmasının kendisine yarattığı maliyet avantajını masrafsız ve avantajlı bankacılık anlayışıyla müşterileriyle paylaşan, Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır.

Enpara.com Şirketim, 2016 yılında QNB Finansbank ve Enpara.com çatısı altında, şirketlere de şubesiz, masrafsız ve avantajlı dijital bankacılık hizmeti sunmak amacıyla kurulan, Türkiye’nin şirketlere özel tasarlanmış ilk dijital bankasıdır.

IdeaSoft & Enpara.com İş Birliği Kampanyası

Henüz Enpara.com POS müşterisi olmayan IdeaSoft müşterileri, Enpara.com ile IdeaSoft müşterilerine özel belirlenen %1,29 oranından anlaşma sağlayabilirler.
 • Aidat yok, ücret yok!
 • Bloke yok! Bugünün cirosu yarın hesabınızda.
 • Tek çekim komisyon oranı: %1,29!
 • Masaüstü, mobil ve yazar kasa POS seçenekleri!

 • Kampanya 28 Şubat 2022 tarihine kadar geçerlidir.

  Kampanya kapsamında yararlandığınız ve Enpara.com’un sunduğu %1,29 komisyon oranı 30 Haziran 2022’ye kadar geçerlidir.

  Kampanyadan yararlanabilmek için sadece IdeaSoft POS kampanyası için özel hazırlanan linki kullanarak Enpara.com POS’a başvuru yapmanız gerekir. Bu link dışında yapılan başvurular kampanya kapsamında değildir.

  Enpara.com POS başvuruları QNB Finansbank ve Enpara.com politikalarına göre değerlendirilir. POS başvurusunun olumlu değerlendirilmesi durumunda ilgili işletme, görevlendirilen saha firması tarafından ziyaret edilir ve POS kurulum işlemleri gerçekleştirilir. Başvurunun herhangi bir nedenle reddedilmesi durumunda, ilgili işletme kapsam dahilinde tanımlanan olanaklardan faydalanamaz.

  Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


  Nasıl Başvururum?

  Enpara.com POS başvuru yapmak ve IdeaSoft & Enpara.com iş birliğinin avantajlarından yararlanabilmek için "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak yönlendirildiğiniz sayfadaki formu doldurabilirsiniz. Enpara.com müşteri temsilcileri detaylı bilgileri paylaşmak için sizinle iletişim kuracaklardır.

  Firma bilgileri
  • Geliştirici: Enpara Şirketim
  • Hizmet: Fiziki POS
  • Fiyat: Kampanyalı
  Ekran görüntüleri
  Detaylı Bilgi İçin Arayın