GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü

GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü

Firma Bilgileri
Modüller
IdeaSoft
Gitti Gidiyor
499
Screenshots

GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü Hakkında

IdeaSoft tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin GittiGidiyor'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi GittiGidiyor platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.

Kimler Kullanmalı?

Özellikle GittiGidiyor üzerinden hali hazırda ürün satışı yapan e-ticaret firmaları ve yeni satış kanalları arayışı içerisinde olan ancak iş yükü dolayısıyla bu işlemleri gerçekleştiremeyen tüm e-ticaret firmaları bu ürünü kullanabilir.

Ayrıca stok durumları,ürün gamları ve kampanya fiyatları hızlı değişiklik gösteren firmalar,bu değişikliklerin takibini tek bir platform üzerinden yapamıyorlar ise bu pazar yerlerinde satış yapmalarını riskli bir hale getirmektedir.Stok,fiyat ve yeni ürün gibi değişiklikleri manuel yapan firmalar,pazar yerlerindeki mağazalarında bu değişiklikleri yapana kadar bellirli bir zaman geçmektedir.Ve bu süre içerisinde son kullanıcı bir ürünü satın aldığında bunu göndermeniz platform ile yaptığınız sözleşme nedeni ile zorunludur.

Dolayısıyla kampanya fiyatlarınızı,yeni ürünlerinizi veya değişen stok miktarlarınızı GittiGidiyor'da da anlık bir şekilde yayınlayarak hem pazar yerlerinden yanlış fiyatlı,negatif stoklu ürün satma riskinden ve yaptırımlarından kurtulur hem de manuel olarak harcadığınız iş gücünü daha verimli bir şekilde harcayabilirsiniz.

IdeaSoft & GittiGidiyor Kampanyası

IdeaSoft müşterileri GittiGidiyor'da 10.000 Adet ürününü 6 ay boyunca ücretsiz listeliyor!

Kampanya kapsamında,GittiGidiyor'un aylık 499 TL değerindeki Mega Mağaza paketi IdeaSoft müşterilerine 6 ay boyunca ücretsiz sunuluyor.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanya sadece IdeaSoft alt yapısı kullanan ve GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü'ne sahip olan e-ticaret firmaları için geçerli olup, GittiGidiyor'da henüz hiç mağaza açmamış veya 3 aydır GittiGidiyor'daki mağazası aktif olmayan e-ticaret siteleri kampanyaya katılarak bu fırsattan yararlanabilirler.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvurcağım?

 • Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız ve kampanyadan yararlanmak istiyorsanız,öncelikle GittiGidiyor'a bir son kullanıcı gibi üye olmanız gerekmektedir.
 • Üye olduktan sonra E-ticaret Çözüm Merkezi üzerinden GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü sayfasına gelerek yukarıdaki Hemen Başvur butonuna tıklamanız ve yorum kısmına GittiGidiyor'da üye olduğunuz kullanıcı ismini bize iletmeniz yeterli.
 • Bize iletmiş olduğunuz üye adını GittiGidiyor'dan doğrulatarak,GittiGidiyor Mega Mağaza'nızın ücretsiz bir şekilde oluşturulmasını sağlayacağız.
 • Sonrasında GittiGidiyor'un size ileteceği Mağaza API bilgilerini IdeaSoft teknik destek birimine ticket yolu ile iletmeniz ve GittiGidiyor kampanyasından yararlandığınızı belirterek GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü'nün açılmasını talep etmeniz yeterli olacaktır.
 • Gerekli işlemler yapıldıktan sonra Teknik Destek ekibimiz size Modül'ün aktif edildiğini bildirecek ve nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi paylaşacaktır.
 • Nasıl Kullanılır?

  GittiGidiyor ile entegre olmak için öncelikle IdeaSoft GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü'ne sahip olmalısınız.Bu modül Platinium Paket içerisinde var olan bir modüldür.Bu modüle sahip değilseniz bu modülü ek bir ücret ödeyerek temin edebilirsiniz.Eğer bu modülünüz aktif ise kullanıcı panelinde GittiGidiyor alanı açılacaktır.

  GittiGidiyor Kategori Eşlemesi ve Ürün Aktarımı

  GittiGidiyor'daki Mağaza adınız ile ilişkilendirdiği ve size ilettiği API bilgilerini IdeaSoft panelindeki alana girerek doğrulama yapmalısınız.Sonrasında GG'nin kategori ağacı ve sizin kategori ağacınızı eşitleyerek,hangi ürünü hangi kategoriye göndereceğinizi,hangi fiyattan göndereceğinizi ve % kaç komisyon uygulayacağınızı belirleyerek kaydetmeniz ve aktarımı başlatmanız yeterli.Böylece ürünleriniz GG mağazanıza gönderilmiş olacaktır.

  GittiGidiyor Fiyat Ve Stok Güncellemeleri

  Ürünlerinizi GittiGidiyor mağazanıza aktardıktan sonra,fiyat ve stoklarınızı belli aralıklarla IdeaSoft panelinden güncelleyebilir ve GittiGidiyor'a gerçek verilerin iletilmesini sağlayabilirsiniz.İlk aktarımdan sonra GG'ye yeni ürünler göndermek isterseniz,yeni göndermek istediğiniz ürünlerin kategori eşleştirmelerini IdeaSoft panelinden yaparak GittiGidiyor'daki Mağaza'nızı günceleyebilirsiniz.

  GG mağazanızdan bir satış gerçekleştiğinde ise sipariş bilgisinin IdeaSoft Paneline düşmeyecek ve e-ticaret sitenize yeni stok bilgisi aktarılmayacaktır.Siparişler için GittiGidiyor panelini kullanmak ve siparişleri GG üzerinden yönetmek daha sağlıklı olacaktır.

  Nasıl Başvururum?

  Sizde pazar yerlerinde de ürünlerinizin satışını gerçekleştirmek istiyor ve manuel işlemlerle vakit kaybetmek istemiyorsanız GittiGidiyor Ürün Aktarım Modülü'nü satın alabilirsiniz.Konu hakkında detaylı bilgi için satış temsilcinizle görüşebilir veya yukarıdaki Hemen Başvur butonuna tıklayarak talebinizi iletebilirsiniz.

  Not:
 • Kampanyadan yaralanabilmek için GittiGidiyor ürün aktarım modülüne sahip olmanız gerekmektedir.GittiGidiyor ürün aktarım modülü sadece "Platinum"paket içerisinde ücretsiz bir şekilde sunulur.
 • Platinium Paket dışında pakete sahip olan müşterilerimiz ek modül alması gerekmektedir.
 • GittiGidiyor ve IdeaSoft Kampanyada Her Türlü Değişik Yapma ve Durdurma Hakkına Sahiptir
 • GittiGidiyor ile Aktif Bir Şekilde Çalışan Firmalar Bu Kampanyadan Yararlanamaz
 • Bu Kampanya Başka Kampanyalarla Birleştirilemez